Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Szuromi András szülészorvo...

Dr. Szuromi András szülészorvost (János kórház) ismeri valaki? Mi a véleményetek róla? Szülésre vajon bemegy időben és ott is marad, ha komplikáció van?

Figyelt kérdés

Eddig szinte csak jókat olvastam róla.

2* voltam nála, először szimpatikus volt, de a második alkalommal már egyáltalán nem.

Lehet, hogy csak rossz napja volt, nem tudom...


2011. nov. 16. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia,


Nem tudom aktuális-e még a kérdésed?

Én most szültem nála és a jó véleményeket tudom megerősíteni. Azzal szemben mondjuk nem voltak illúzióim, h végig ott lesz stb - megjegyzem nem is igényeltem a társaságot és a dokinak nem is az a "dolga"- kb a kórházi vajúdás 6 órája alatt 5ször láttam, mindig megvizsgált, majd mondta mikor jön legközelebb. A kitolásnál viszont alap h ott maradt, még a lábamat is tartotta és hip-hopp meg is született a kisfiam.

Jah, és mindez gátmetszés nélkül, első baba és 3800 gramm súlyú. Persze ehhez a szülésznő segítsége is nélkülözhetetlen volt :)

A komplikációs dologra nem tudok válaszolni, szerencsére nekem nem volt, de biztos vagyok benne, hogy akkor méginkább jelen van.

2011. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Ha még aktuális kérdésed:

Én most decemberben szültem a Szurominál, és teljes mértékben meg voltam vele elégedve, bárkinek csak ajánlani tudom. A vajúdásnál nincsen ott a doki, neki akkor szól a szülésznő, amikor már a vajúdás vége felé tart a kismama - és ez így van jól, mert ott a dokinak nagyon tennivalója még nincsen. Nekem úgy jött a baba, hogy aznap volt a doki születésnapja, így alapból nem dolgozott (volna), de amikor a vajúdás abba a szakaszba ért, mosolyogva megjelent, beöltözött, és "nekiláttunk". Nagyon kedves volt az egész szülés alatt. Sajnos komplikáció miatt császár lett a vége - de neki köszönhetem, hogy egészségesen megszületett a kislányom, és nekem sem lett semmi "bajom". A megfelelő időben a megfelelő döntést hozta, és abszolút biztonságban éreztem magam a "kezei közt". Szóval kérdésedre válaszolva: bejött időben (még boldog szülinapot is kívántam neki), és tette a dolgát komplikációnál is. Ha nála szülsz, akkor nem kell félned, minden rendben lesz. Ja, és azt külön értékelem benne, hogy mindig jókedvű és kedves. Kívánok neked könnyű, problémamentes szülést, és sok örömet a kisbabádban!

2012. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Most olvasom a válaszaitokat.

Köszönöm szépen!

Azonban én sajnos nagyon nem vagyok megelégedve a dokival azóta sem.

Egyszer már megjártam egy ilyen dokival, nem akarok megint abba a cipőbe kerülni...

Azért örülök, hogy nálatok minden rendben ment és meg tudtatok benne bízni.

Nektek is sok örömet kívánok!

2012. jan. 26. 19:26
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia, most találtam rá a kérdésedre. Kíváncsi vagyok, hogy azóta váltottál-e orvost vagy esetleg már meg is szültél?

Én a 2. babámat szültem a Szurominál, nagyon elégedett voltam vele egész terhesgondozás alatt és a szülés alatt is. Most a 3. babámmal járok hozzá terhesgondozásra. Szülésnél nem volt komplikáció, gyors és könnyű szülés volt gátvédelemmel.

2012. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én mind a két gyermekemet Nála szültem, egészen pontosan ő segítette őket világra császármetszéssel.A fiammal problémás terhességem volt, nagyon szoros kontroll alatt tartott és végig biztonságban éreztem magam.A kislányomnál egy problémamentes terhességet kísért végig.Nem tervezünk több babát, de ha mégis úgy alakulna csak hozzá mennék legközelebb is, és nyugodt szívvel ajánlom Őt bárkinek.Nem az a mézes-mázas típus, de mindig korrekten válaszol minden kérdésre.Neki is vannak rossz napjai amikor szerintem borzasztóan fárdat, azt időnként érezni rajta, de ez nem szabad az embernek magára venni.Én nagyon szerettem, hogy a magánrendelésen minden vizsgálatot elvégez, nem kell a kórházba mennem, csak a cukorterhelés miatt.Ő veszi le a vért,ő ultrahangoz, ő vizsgál.Nekem ez fontos volt.Sok ismerősöm van aki nála szült természetes úton és 100%-ig meg van/volt vele elégedve mindenki.;-)
2013. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Engem érdekelt volna, mi az, ami miatt a vélemények ellenére sem vetetted bizalmadat Szuromi doktorba. Ha valaki ide téved, és csak azt érzi, hogy te valami miatt nem szimpatizálsz vele, de nem derül ki, hogy mi volt a baj, akkor elbizonytalanodik, de nem kap elég információt a döntéséhez. Szóval bátorítanálak, hogy írd le bővebben, mi tartott vissza tőle.

Én egyébként 7 éve járok a doktor úrhoz, előtte sok orvost elfogyasztottam, kiverte a biztosítékot nálam mind, Szuromi doktor pedig az első perctől a bizalmamat élvezi. A 7 év alatt volt már minden, az éves rákszűrésektől odáig, hogy találtam egy csomót a mellemben, hogy teherbe estem, de elvetéltem, aztán újra teherbe estem, kihordtam a babát és megszültem. Azaz császárral megszületett. Mindez Szuromi doktornál, és azon kívül, hogy neki is van időnként egy-egy rossz napja, amikor kicsit szűkszavúbban kommunikál, mindig meg voltam elégedve vele.

2013. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Végül nem váltottam dokit, Szuromi dokinál szültem.

A szülésnél nagyon profi és türelmes volt, és a terhességem 30. hete után is, amikor is jött a "célegyenes".

Azóta is hozzá járok.

Szóval igen többször van rossz napja, de még belefér.

2013. szept. 9. 15:24
 8/13 sohani válasza:
Sziasztok! Én nekem mindenféle tapasztalatom volt vele. Volt nagyon kellemetlen stílusa, és volt nagyon kedves is. Mégis a jók dominálnak, mert a szülésnél nagy összhangban voltunk. Császáros lettem, és nem erőszakoskodott, hogy még tágítsunk, meg szenvedjünk egy kicsit. Viccelődött a műtőben. Aztán volt egy műtétem (szülés után négy héttel), és vágni kellett megint. Most olyan a hasam, mintha nem is vágtak volna (persze kicsi túlzással, de tényleg alig látszik). És ő volt az első, aki helyre tette bennem, hogy szültem. Meghallgatott, elmondta az ezzel kapcsolatos meglátásait, és úgy jöttem ki tőle, hogy megnyugodtam. Szóval minden mogorvasága, időnként helytelen megszólalása ellenére azt gondolom, kiváló szakember. Ha valakinek fontosabb a szaktudás, mint a lelke állandó ápolgatása, akkor mindenképpen ajánlom.
2013. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül nála egy nőgyógyászati vizsgálat? Alapos? Most vagyok nőgyógyász keresésben egyrészt vizsgálat másrészt babát tervezünk a párommal. Köszönöm a választ előre is!
2014. jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8000 a terhesgondozás

2000 a rákszűrés


alapos és pontos


mindig csinál uh-t

2014. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!