Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet 31 hetesen? Az...

Mitől lehet 31 hetesen? Az éjjel alul két oldalt fájt a hasam, folyamatosan, olyan mensi szerűen. És a derekam is elégé fájdogált. Alig tudtam aludni. Most is érzem a hasam alját és a derekamat is fájdogálni.

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek már lehetnek jóslófájások is, de nem vagyok orvos, pontosat nem tudok mondani. Azért a dokidat keresd fel, nehogy megijedj és azzal is erősítsd ezt az állapotot. Kitartás!
2009. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a méhszájad tágul.Ez még korai.Szedsz magnéziumot?Ha nem ,akkor vegyél a gyógyszertárban Magnesii Citrici-t,addig is míg eljutsz dokihoz,megoldás lehet,de mindenképpen keresd fel a dokidat hétfőn,hogy megvizsgáljon.
2009. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia


Méhszájam már sajnos a 19. hét óta nyitva van. Hétfőn voltam dokinál, akkor volt 2210. Már régóta szedek magnéziumot 4*2 szemet naponta. Nagyon sokat pihenek.

Ezek lehetnek a koraszülés jelei is? Mert mióta mondta a doki, hogy esély van rá, azóta sajnos állandóan ez miatt izgulok.

2009. márc. 14. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!2. válaszoló vagyok.Hát a 2210-zel én kíhúztam az előző terhességemmel végig,a 22. héttől.De nekem akkor gyógyszert kellett szednem ,nem volt elég a magnézium.Viszont a gyógyszerszedés megkezdése után nem is fájt a hasam.Lehet,hogy neked is felír v.mit,mert ez így nem lesz jó!
2009. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!