Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34heteek hogy vagytok?

34heteek hogy vagytok?

Figyelt kérdés

szerintetek normális dolog,hogy teljesen jol érzem magam??????kis zsibbadás-vizesedés van de ennyi....igaz a séta már nemgyere be,mert hamar elfáradok,de nemérzem tehernek a pocim....Ti hogy vagytok???

korházi csomag elökészítés-babaruci kimosás stb...hogy álltok???én még csak eztán kedek bele...

:-)))

Boldog Babavárást Mindenkinek!!!

Üdv 34heteske


2009. márc. 14. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia,én 35 hetes vagyok,és én nem érzem jól magam.De nagyon nem,tegnap óta folyamatosan görcsöl a hasam,mintha meg akarna jönni.Ez nem tudom mitől lehet.Vizesedni nem vizesedek,hátfájás egyebek vannak.A korházi cumo nagyjábol kész.A babaruhákat már rég kimostam kivasaltam,valahogy sejtettem,hogy nem lesz a vége felé már erőm hozzá.Most már szeretnék tul lenni rajta.Boldog babavárást!!És örülj neki,hogy jol érzed magad,irigyellek.
2009. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is a 34 hétben járok,és csatlakoznék az előttem szólóhoz.

Ma mossuk ki a babarucikat,hétvégén bevasaljuk és jöhet a Manó ha készen áll a nagy útra,de bízom benne,hogy kivárja az idejét.

Mise vagyunk túl jól mostanság,fájdogál a pocim alja,és az egész hátam.

Feküdni sehogy nem jó,de pihenni próbálok de nem hagyom el magam.

Mindenkinek nagyon jó babavárást kívánok,és sok örömteli perceket a pocaklakóval!

2009. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 34 hetes vagyok. Szerintem teljesen normális, hogy jól érzed magad. Nekem is csak annyi van, hogy kicsit könnyebben fáradok. Amúgy jól érzem magam a hatalmas pocak ellenére. A babaruhák egy részét már kimosogattam, de a kórházi csomagom nincs még kész. Viszont most, hogy alaposabban belegondolok lehet, hogy azt is lassan össze kéne pakolni. :D Remélem azért most is kivárjuk a kiírás napját. Az előző babánál is pont így voltam, és még rá is húztam 2 napot. Pedig sokan mondták, hogy hamarabb meglesz. Élvezd, hogy jól érzed magad a bőrödben. Mikorra vagy kiírva? Én április 23-ra?

Boldog Babavárást!

2009. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!sajnálom,hogy az elsö két író nincs tul jol,de az utcsoval meg élvezzük,hogy jol vagyunk:-)))

ápr 19.-re vok kiírva,de én szeretném,ha picivel hamarabb kiakarna bujni,szeretném,ha KOS lenne:-)))

amugy meg nekem még nemfordult be,teljesen keresztbe van,de a doki szerint pici az esély rá hogy befog,de nemfélek a császártol sem....legalábbis még:-)

Kiatrást mindannyiunknak,nemsok van már hátra.....

Boldog Babavárást Nektek,s könnyü szülést majd :-)))))

2009. márc. 14. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utolsó válaszoló vagyok megint. 19-e még Kos, nem? Nekem az első baba Kos lett. Én is gondolkodtam, hogy jó lenne ha most is Kosban születne, mert nagyon jó jegy. Tök érdekes volna, ha mondjuk pont a szülinapjára jönne a tesó. De aztán úgy gondoltam, nem biztos, hogy a legnyerőbb ajándék, ha pont aznap megyek el itthonról. De majd kiderül, hogy tesóka, mikor akar kijönni.

Az nem baj, ha még nincs befordulva a baba. Van ideje. Beszéld meg a vele. Én megbeszéltem az elsővel. Mert a 32. héten farfekvéses volt. A 38. hétre befordult, és így simán szülhettem. Most meg be van fordulva a babuci, remélem így is marad.

Azt tudjátok már, hogy fiú vagy lány? Nálunk meglepi lesz. :D Az első is az volt.

2009. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

szio!!!

azért írtam,hogy szeretném,ha kos lenne,mert 19.-e után márcsak kétnap marad hogy kos legyen..... .-))

nemszeretném tulhordani,de képzeld,a nödoki,a 4Ds UHs doki is azt mondta,hogy valami hihetetlen mennyire lusta babo,s mivel még nemis fordult be,mindketten azt mondták,azért készüljek fel a császárra,s akkor meg kivárják az idejét...

de ahhozképest hogy lusti,már a genetikai UHn megmutatta magát,a kis kukiját,s még leis tudta mérni nekünk a doki.....a 4Dn szintén láttuk,így kicsit jobban merünk mindenből kéket venni,illetve a szobáját is kékre festeni:-))))))

én nemtom hogy bírjátok ki hogy nemis tudjátok milesz???????ezt sosem értettem...így nemis tudod hogy készülj.....nem?????

ha a teso még nemis érti,de szerintem tök aranyos dolog lenne ha kis tesot kapna szülinapra....késöbb megérti ugyis,s tök szép dolog lenne ha ugyanazon a napon lenne a szülinapjuk,vagy 1nap eltérés még belefér :-) ......

Nagyon Boldog Babavárást kívánok Neked,s jo egészséget mindannyiótoknak!!!!!

Üdv: M 34heteske

2009. márc. 15. 08:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Most, hogy vagy? Még mindig teljesen jól? Befordult már a baba?

Nekem azt mondta legutóbb a dokim, hogy valószínűleg most is kihúzom végig. (Úgyhogy nagy az esély a Bika babára:))Így nem valószínű, hogy a tesója szülinapjára érkezik. De majd kiderül, hogy hogy dönt a Pocaklakó. Szerencsére én még mindig jól érzem magam. Remélem te is.

Nagyon izgi kivárni a 9 hónapot, hogy megtudjuk a végén a baba nemét. Mi úgy oldottuk meg a készülést és a vásárlást, hogy fehér, sárga, zöld színekben vásároltunk. Minden uniszex volt az elején. Utána már bátran vettem kislányos dolgokat. Aztán, ha most esetleg kisfiú lesz, akkor veszünk neki fiús dolgokat, ha lány, akkor meg ott van a nővérkéje ruhája.

További Boldog Babavárást!

2009. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!