Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult már másokkal is,...

Előfordult már másokkal is, hogy a folyásuk hirtelen olyan sok volt minha bepisilt volna?

Figyelt kérdés
19 hetes kismama vagyok és hirtelen olyan érzésem volt mintha bepisiltem volna, közben pedig a folyásom volt erősebb fehéres folyás, de nem ég nem viszket.
2009. márc. 14. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Volt. Tanácsadáson mondtam is. A doki azt mondta a folyást komolyan kell venni. Nekem az utolsó rákszűrésen candidát találtak,erre írt hüvelytablettát. Menj el az orvosodhoz. Inkább legyen felesleges egy vizsgálat,mint hogy baj legyen.
2009. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor biztos megint hüvely gyulladásom van, mert nállam ez sajnos gyakori, de holnap felhívom a dokimat.
2009. márc. 14. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Épp ma vittem a hugomat az ügyeletre. Ő 30 hetes kismama.Elment WC-re és amikor felállt elkezdett folyni belőle valami (bocsi, hogy így leírom), nagyon megijedt és elvittem az ügyeletre, hála az égnek nincs semmi baj "csak "folyása van,de sok. Canesten kúpot kapott.

Szerintem , menj el az orvosodhoz.

Boldog babavárást:)

2009. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott. 23.5 hetes vagyok. Épp 2napja biztonság kedvéért elhasználtam egy canesten kúpot és még csak ma folyt ki. Mintha bepisiltem volna... :/
2009. márc. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, voltam a dokinál, hüvely gyulladásom van, írt rá a dokim Pimafucint, remélem használ.
2009. márc. 16. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!