Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes vagyok es mikor leülök...

8hetes vagyok es mikor leülök a hasamban ugy erzem mintha egy kisabda lenne, szoval erzem hogy ott a kicsim, nincs panaszom nem fajdalmas csak kivancsi vagyok ti is ereztek ilyesmit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de 8 hetesen nem sokat érezhetsz, hiszen akkor még pár milliméteres az embrio. Én 20hetes vagyok, 1 hete volt a babóm súlya kb. 30dkg, és még nagyon nem érzem a súlyát, persze már nagy a hasam, és már érzem az úszkálást, de 8 hetesen bocsi Te még nem érezheted a babót!

nyugi, amjd később! :)

Jó babavárást!

2009. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem a babara gondoltam hanem valamit erzek odabenn,csak babanak neveztem,valami mintha lenne a pocakomban,nem faj csak van
2009. márc. 14. 17:06
 3/5 edus83 ***** válasza:
Én jövőhéten leszek 8 hetes,de semmit nem érzek mert még nagyon parányi a baba,biztosan te sem őt érzed:))!!!!Kitartás majd eljön az ideje:))
2009. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A méhed növekszik, keményedik! Azt érzed, ez így van jól! :) Gratulálok a babához!

8 hetesen már akkora a méh, hogy kézzel is bizonyossággal kitapintja az orvos! AZ meg, hogy keménynek érzed, nem baj, a méh ilyen szerv, összehúzódik-elernyed, és minél nagyobb, annál inkább érezzük. Terhesség nélkül is ez van, csak akkor az eredeti méretében van, így nem vesszük észre...

2009. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Oké, értem mire gondolsz. Igen, valószínűleg a méhed növekszik, azt érezheted. Én a 9. héttől kezdtem el puffadni, és olyan keménynek éreztem a pocimat. Nyilván nálad is már ez a folyamat indult be!

Jó babavárást! :)

2009. márc. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!