Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erősebb fehér folyásom van...

Erősebb fehér folyásom van mostanában. Gond lehet ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a fehér folyás normális ebben az időszakban, de pár napja több van, és krémszerűbb. De nem büdős, és nem viszket. Esetleg egy felfázás jele lenne? Dokihoz majd a hónap végén megyek, akkor szólók neki. Addig nem gond ez?

20hetes kismama


2009. márc. 14. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok ilyen szerencsés, nekem gombám van, de a dokim szerint ez gyakori. Azt mondta Canesten Combit nyugodtan használhatok, nem lesz semmi baja a babának. Amíg nem csíp a vizelet és nem vérzel, addig semmi gond!! Jó babavárást, és fel a fejjel!
2009. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!A terhesgondozóban a védőnő nem nézi a vizeletedet?Mert nekem havonta kell vinnem,de biztos helyenként változó.Legutóbb gennyt találtak benne ami a túlzott fehérfolyás miatt volt.Végül is nem küldött el dokihoz,azt mondta ha legközelebb megyek vigyek újra vizeletet.De magam megnyugtatására elmentem a dokihoz,kaptam hüvelytablettát.De a doki mondta,hogy a folyásom ettől még nem fog elmúlni csak a problémát állítja helyre.Szerinte ez semmiség.Ha Te rendben érzed magad akkor szerintem nem kell doki.De ha változás történik akkor hamarabb keresd fel mint ahogy időpontod van hozzá.

Boldog babavárást kívánok!!

17 hetes

2009. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De, nekem is nézi a védőnő a vizeletet minden hónapban. 2 hete voltam nála, akkor okés volt minden. Igaz, ez a sűrűbb és erősebb cucc utána kezdődött el...de 27-én újra megyek a védőnőhöz, 31-én a dokihoz, tehát szólni fogok. Addig remélem nem lesz ezzel baj. Persze a kedves Apuka aggódik, szerinte hívjam fel a dokit azonnal! :) Mindenen parázik a kis lökött..:)
2009. márc. 14. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A második válaszoló vagyok!

Ha a védőnő nézi a vizeleted akkor semmi gond!!!A párodtól kedves, hogy ennyire aggódik.De Te érzed ha baj lesz.Vigyázz Magatokra!

Üdv!

2009. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :o)

Jó babavárást Nektek!

2009. márc. 14. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!