Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában sok a fehér folyáso...

Mostanában sok a fehér folyásom. Ez baj?

Figyelt kérdés
Most egy kicsit "primitív" leszek.Ezért ha valakinek nem tetszik akkor ne válaszoljon.Én kicsit szagosabbnak érzem mint terhesség előtt.Nemtudom hogy az állítólagos ilyenkori kifinomultabb szaglás miatt vagy mi miatt de így van.A férjemet is megkérdeztem de ő azt mondja azelőtt is ilyen volt a szaga.Ez engem zavar.Mit tegyek.Jövőhéten megyek nyaki redőszűrésre de azért ott csak nem kéne mondanom nem?Majd ha beszélek a dokimmal akkor mondom neki,de addig is valami tanács?Esetleg valaki jár/járt hasonló cipőben?
2009. máj. 2. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Elvileg van folyás végig terhesség alatt. De engem is zavar mert újabban nekem is inkább ilyen fehér és nem tojásfehérje szerű.Bár szaga nincs de nagyon zavar. Én is megemlítem majd a dokinak a jövő héten. Baj-e?

Amúgy ha a férjed azt mondja hogy NEM akkor csak te érzed lehet . 25km

2009. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A terhesség elején,és végén több a folyás(fehér),de nekem is végig jelen volt,igaz nem éreztem szagot,de volt.Ha nem viszket,és nem bűzösnek érzed,akkor szerintem nincs gond,de ha gondolod,azért a gomba gyanúja miatt esetleg kérdezz rá mielőbb a dokidnál,de az is igaz az legtöbbször viszkető érzéssel párosul.Szerintem nincs semmi baj,de tudod,biztosat a doki mondhat.

Boldog babavárást!

2009. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!