Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennél, ha a parod mar...

Mit tennél, ha a parod mar nem tekint rad nőként, mióta terhes vagy? Többi lent.

Figyelt kérdés

Rettentő nehéz 9 hónapon vagyok túl remélhetőleg pár nap múlva...

Terhességem elott,komoly model karrierem volt,mit szeretnek folytatni,tehat nem néztem ki rosszul...

Nem épp a legjobb géneket orokolve,nagyon nagyon sokat vizesedek,s a kotoszoveteim sem éppen olyan fajta,mit az ember kívánna magának.

De tudom hogy szülés után a víz lemegy,s egyéb külső segítséggel meg lehet oldani a kialakult borproblemakat.

De a párom,akit mar nem igazán tudok annak nevezni,nem Kepes felfogni,hogy ez az állapot,néha ezzel jár.

Nem tekint nőként ram,s csak megszokásból mondja h "szép vagyok"...

Ezt a mondatot senki sem hiszi el,ha a 9 hónap alatt egy kezemen meg tudom számolni,hányszor ért hozzam...

Megbeszélni ezt vele nem lehet,felremagyaraz,kitér a válasz elől.

Faj,hogy csak akkor hajlandó nőnek tekinteni ha 60cmes a derekán,s vekonyak a combjaim...

Nem elég az,hogy mar így is utalok belenézni a tükörbe,hisz ön ital ám mar nincs,de ő sem könnyíti meg a helyzetet.S meg ő sertodik meg,mikor megmondom,omiatta nem szeretnek meg egy gyereket...

Rengeteg terhesség el,szüléssel kapcsolatos lapokat olvasok,s nem egyszer hogy a kismamák össze újnak a parjaikkal,etc....S rettentően faj az hogy állandó megfelelési kényszerben kell lennem.

Mikor közöltem vele hogy ő sem tökéletes,kinevetett...

Mit tegyek??

Annyira egyedül érzem magam...


2011. máj. 22. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A terhesség során ritka dinkák lesznek a nők,olyanokat látnak,amik valójában ott sincsenek!-ezt tudom magamról is :D

Az alapján,amit leírtál,cseppet sem jön le,hogy tényleg nem szeretne a férjed!

Beszélj Vele őszintén! Lehet,csak azért nem akar lefeküdni Veled a terhességed során,mert fél,hogy árthat a babának... Ezt csak akkor tudod meg,ha leülsz vele komolyan beszélni!!


Ha 100%,hogy a jelenlegi kinézeted aggasztja,akkor Neked kell jól átgondolt döntést hoznod!! -én,ha kiderülne,hogy a párom azért nem akar velem lefeküdni,mert nem kíván így kerekebben,akkor hagynám a búsba! Fizesse a gyerektartást,és ha vissza nyerem az alakom-akár természetes úton,akár segítséggel- akkor meg had csorogjon a nyála!


Üdv:2gyermekes,23heteske

2011. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem jött le, hogy nem szeretne a férjed! :) Szerintem csak picit új Neki még ez a helyzet, hiszen megszokott olyannak amilyen voltál és most (ezt ne vedd sértésnek!) egy kis gömböc vagy, hiszen ha pár nap múlva megszülsz akkor bizony már elég nagy hasad lehet. Nekem is van és én sem voltam soha egy nagydarab fajta, 44 kilóval kezdtem a terhességemet. A cicim nagyon kicsi volt mindig most ráadásul rettenetesen csúnya csíkok éktelenkednek rajta de az vigasztal, hogy azért legalább nőttek! :) Valamelyik nap megkérdeztem a páromat, hogy hogyan látja a melleimet most? Egy ideig mondogatta, hogy Ő szereti a cicijeimet, legyenek bármilyenek de tudtam, hogy valójában nem teljesen ezt gondolja aztán a végén csak kibökte, hogy hát azok a csíkok valóban nem szépek rajta de Ő szereti ettől függetlenül a cicimet. Azt is megmondta, hogy már most a lovagló pózt nem díjazná így, hogy ekkora a hasam. Ez természetes. Nagyon sok férfi meglehetősen nehezen éli meg ezt az időszakot, hiszen a felesége/barátnője teste meglehetősen nagy változáson megy keresztül, amivel Nekik is lépést kell tartaniuk. Ez nem azt jelenti, hogy a párod már nem szeret...Nekem van egy férfi ismerősöm aki egyszerűen teljesen el volt halva azon, hogy mi szeretkezünk a terhességem alatt mert azt mondta Ő már nem tudna úgy szeretkezni a párjával, hogy várandós mert sajnálná a babát, meg félne is. Számára ez meglehetősen bizarr, akár mit is mondtam neki. :) Ne keseredj el a pároddal kapcsolatban! Bár egyéb gesztusokat nem említettél ... Szokott Téged ölelni? Mondja Neked, hogy szeret, hogy várja a babát? A babához hogy viszonyul? Ez sokat segítene! Ne keseredj el! Az én párom még csak 20 éves(akárcsak én) én is csak szerencsés vagyok, hogy nem fogja fel totál másképp ezt az egészet! De mindenki más, talán mire megszületik a baba, megnyugszik és minden visszakerül a régi kerékvágásba! Fel a fejjel és ne idegeskedj mert azzal csak ártasz a babának! :)

26 hetes kismama

2011. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen,mondja hogy szeret,s mar varja a kicsit nagyon...

Csak hiányzik a közelsége,s rossz hogy nem kivan...olyan érzés,hiába mondja hogy szeret,mintha ez nem lenne igaz..

A pocakom hatalmas,mindenki azt kérdezi hogy ikrek-e...

39 hetesen kb 3,9 kg a "kis"hercegnom.. :)

Nekem is nehéz feldolgozni a változásokat,s nem könnyíti meg a helyzetem....

Én 24 vagyok,párom 34...

Épp ma vicceltem a korával,s lehet hogy eszbekapott,mert bocsánatot kert,ha a 9 hónap alatt megbantott a kulsommel kapcsolatban..


Drnom mondta hogy nyugodtan osszebujhatnank,mert az beindithatja a folyamatot,de csak terel,s nem akar,azért mert ekkora vagyok....

Rettenetes érzés ez...

2011. máj. 22. 18:23
 4/18 anonim ***** válasza:
Mondta is,hogy azért nem akar Veled össze bújni,mert pocakos vagy?
2011. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

szia!

Én 34 hetes vagyok, és a helyzet abban hasonló a tietekhez, h a férjem hozzám sem nagyon nyúl, mióta babát várunk... az elején a tudat zavarta, aztán kb a 11 héttől a 26-ig szerelmeskedtünk, de azóta nem, mert most meg a pocak zavarja... persze, másképp vagyunk együtt, csak szex nincs konkrétan. Engem is zavar néha,de ő ilyen fajta, vannak férfiak, akiket zavar ebben az állapotban a szeretkezés, nem azért mert nem szereti a párját, vagy "daginak" látja, egyszerűen csak bizarr és fura neki. Mondjuk, azt furcsállom, hogy ezt nem tudtátok megbeszélni a 9 hónap alatt.... de már hamarosan vége, hondolj arra, h nemsoká ismét a régi leszel, és reméljük, visszaáll minden!

Könnyű szülést neked, és jó babázást!

2011. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mert nem tökéletes az alakom..s mar nem tekint nőként ram,mit ereztet is..

S ő nem épp az a típus,ki kibírja szex nélkül..azaz pótolja vkivel....

2011. máj. 23. 00:38
 7/18 anonim ***** válasza:

Ajaj....az viszont gáz.....


Amúgy először úgy tűnt, ahogy a soraidat olvastam, hogy inkább téged zavar a megváltozott tested...


Erre nem is tudok mit mondani... Az még esetleg oké, hogy egy férfi bizarrnak tartja a szexet pocisan, de hogy nincs gyengédség, összebújás, simogatás, szeretgertés sem, azt nem értem. Mióta babát várok, kb. hetente 1x, max. 2x van szex, de amúgy sem voltunk soha túl nagy étvágyúak. Ettől függetlenül nagyon sok az összebújás, babusgatás, ölelkezés. Férjem szerint kifejezetten izgató amúgy a poci és nagyon tetszik neki, ilyen is van.


Ne haragudj, de elég bunkónak tűnik a párod az alapján, amit leírtál (ha tényleg így van) Modellként gondolom, nem kellett könyörögnöd egy kis szexért... tisztelhetne egy kicsit, hogy gyermeket szülsz neki...

2011. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem vigasztalásként írom,de: Nekem volt egy vetélésem tavaly, most újra babát várunk, eddig úgy néz ki, hogy a 9 hónap alatt el leszünk tiltva e szextől, de mi ezt megbeszéltük a férjemmel. Sajnálom, hogy nálatok ez van, de a férfiak ilyenkor "kicsit furán viselkednek", azt mondják, hogy nem akarnak ártani a babának, meg ilyeneket, egyébként elég nagy stresszben vannak ők is, még ha nem is mutatják. (na de persze nem védem őket)
2011. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tudod is hogy megcsal? Vagy csak feltételezed?
2011. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Terhességem alatt az én párom sem igazán akarta a dolgot, talán csak addig amíg nem látszott a hasam. Én is ezt éreztem amit te, hogy nem kíván, meg nem lát nőnek, de utólag már tudom, hogy nem így volt. :) Csak be volt tojva, hogy a baba ott van, és én hiába mondtam neki hogy attól még lehet, őt ez a tény blokkolta szerintem. Persze akkor ezt így el sem tudta mondani, inkább csak utólag.

Szülés után minden visszatért a régi kerékvágásba, pedig az alakom nem a régi, visszafogytam ugyan, de a hasam sajnos lógva maradt és ráncos lett, (több mint 4 kilós babám lett) borzalmasan ronda, nem is mutogatom neki, de azért néha meglátja, és nem zavarja hálistennek :)

Szóval szerintem nálatok sincs gond!!!!

2011. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!