Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Megkockáztatjátok a...

Kismamik! Megkockáztatjátok a nyáron a tóban (pl. Balaton, Velencei-, stb. ) való fürdést?

Figyelt kérdés
Persze ha zárva a méhszáj!
2011. máj. 23. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
én fürödtem 26 hetesen.dokim mondta h jobb mint az agyonfertötlenitett medence amibe ki tudja milyen baci van,a természetes víz meg öntisztuéó.
2011. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én vettem egy intimtölcsért! Mivel vízmániás vagyok, egész nyáron ott leszek, nekem megéri!
2011. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is engedte a dokim, nem voltam és nem is vagyok hajlamos ilyen fertőzésekre szerencsére, így egyik terhességem alatt sem volt semmiféle fertőzésem
2011. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bementem Balcsiba, de usziba is voltunk egyszer, mert éppen akkora jött egy Wellness lehetőség, semmi bajom nem lett, és a lányomnak sem. Ma már 14 hónapos most már együtt megyünk be a Balcsiba idén:)Járunk babaúszásra is, szóval a vízmánia ellen nincs gyógyszer, a vízbe kell menni:)
2011. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sajnos nagyon könnyen lekapok mint sz@rt :(

Első terhesség alatt sem voltam, most sem megyek be (majd férjem a kislányunkkal). Igazából nem is hiányzott különösebben, meg hát kinek kell a meglévő "bajok" mellé még egy "kis" viszketés, valamiféle folyás és egyebek????? Irigylem azokat, akik nem hajlamosak elkapni fertőzéseket, én nem mertem/merek kockáztatni.

Egyébként szerintem teljesen okés a fürdés, ha minden rendben!

2011. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szeptemberben szültem úgyhogy a nyarat végigstrandoltam(Balaton,Tisza tó,Tisza)semmi panaszom nem volt,az úszás nagyon jót tesz,a vízben eltűnik a nagy pocak súlya
2011. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is hamar összeszedek mindent nem lett bajom a balcsiban(elsö voltam)
2011. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én megőrülnék, ha nem mehetnék fürödni; a vízimádat gyógyíthatatlan:-)

tavaly nyáron úsztam uszodában,a Balatonban (második trimeszterben, orvosi jóváhagyással) és egy olyan tiszta, kevesek által látogatott wellness medencében, amelyben megbíztam.

Sőt, amikor megkérdeztem, hogy bevállalhatok-e egy utazást a horvát tengerhez 6,5 hónaposan, bár, sajnos akkor éppen egy gombás fertőzéstől szenvedtem, a doki felnevetett, hogy nyugi "nem fog a maga gombája ártani a tengernek":-D

szóval, ha nincs gond, és az orvos is javasolja, természetes vízben, mint pl. a Balaton nyugodtan lehet fürödni.

2011. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!