Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis mamik! Hogy érzitek...

Kis mamik! Hogy érzitek magatok, mi újság? Írjon akinek van kedve!

Figyelt kérdés
Terhességi héttől függetlenül. Minden érdekel.
2011. máj. 24. 13:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én nemrég lettem túl a félidőn. :)

Tulajdonképpen nem panaszkodhatok, mert az egész terhességem tünetmentes volt eddig, leszámítva azt a kis étvágytalanságot, és állandó pisilést. Itthon vagyok a 6. héttől, mert veszélyeztetett vagyok. Minden vér, vizelet és ultrahang eredményem tökéletes volt eddig. Most a cukorterhelésre készülök, utána a 4D babamozira, hogy megerősítsék a nemét, amit kisfiúra tippeltek 1 hónapja.

A meleget nem viselem valami jól, de a héten felállítjuk a kerti medencét. Bár nem is nappal, hanem este szenvedek. Melegem is van, meg egyre többet kell wc-re mennem, egy éjszaka alatt 3-szor. De igazából örülök is, hogy nem a babának kell majd szenvednie ebben a hőségben, hanem nekem, mivel ősszel születik majd.

Lassan elkezdjük a bevásárlást, a babaszoba festést, nyaralni is készülünk. Egyenlőre úgy érzem fitt vagyok, csak hamar leizzadok, ha gyalog megyek valahova.

Mindenkinek Boldog Babavárást!

21h kismama

2011. máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
sziasztok!én 35hetes vagyok és nagyon fáj a szeméremcsontomnál és combhajlatba.már aludni sem tudok,nekem a meleg a legkiseb gondom.junius 29re vagyok kiirva második babám de már nem bűnnám ha elöbb szülnék egy két héttel mert a fájdalom elviselhetlen.
2011. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Sziasztok! 20.hét és 4napon tart a várandóságunk. Azt mondhatnám jól vagyok csak nagyon gyenge.Kértem nézzünk vasat de sem a nőgógyi sem a házi orvos nem hajlandó. Ti hogy vagytok ezzel? És azt hallgatom a nőgógyitól hogy most nem vizsgál meg. Miközben nagyon korán 14.héten már 1újnyira kinyílt a külső méhszáj. Havonta járok nőgyogyóihoz és 2havonta kell menni a védőnőhöz. Ti hogy vagytok,voltatok ezekkel? Ha minden jól megy október 10.-re várjuk és még nem tudjuk milyen nemű. Első babánk lesz a férjemmel. Mindenkinek kitartást és sok áldást a babaváráshoz!Akik meg megszülettek azoknak meg sok örömteli pillanatot! :)
2011. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi ma vagyunk 21+4 hetesek. Talán már most elmondhatom, hogy jól vagyok, eltekintve az étvágytalanságtól és a hidegfront miatti szédülésektől. A meleget napközben most még csak csak elviselem, inkább az éjszakák szoktak nekem rosszabbak lenni. Szóval remélem ezután is minden rendben lesz és jól fogom viselni. Október 2-re vagyunk kiírva és kislány lesz :-)


Utolsónak: én is nagyon gyenge voltam, sápadt és szédültem. Én igenis kértem a házi orvostól egy beutalót nagy laborra, meg hogy nézzék meg a vasam és hogy nem e vagyok vérszegény. Hál istennek a vasam is jó és vérszegény sem vagyok, viszont azt máig sem tudom, mitől voltam gyengébb és fáradékonyabb. Te otthon vagy vagy dolgozol? Egyébként nem értem a dokik mért nem csinálnak neked egy vérvételt, ha kéred.

2011. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Mindenkinek boldog babavárást! :-)
2011. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 csak1csajszi ***** válasza:
Sziasztok!Én nem vagyok terhes,még csak 19 éves vagyok,de imádom olvasni,amiket írtok:) Olyan aranyosak a kismamák,én is mindig elmosolyodom,amikor látok egyet,és imádok őket nézni :) Persze a kisbabákat is nagyon szeretem.Alig várom már,hogy nekem is lehessen kisbabám.Főleg a terhességet várom:) Még befejezem a sulit,és utána szeretnék.Akkor leszek 23 éves (ha minden jól megy:D) és remélem még együtt leszünk a párommal. Mindenkinek nagyon boldog babavárást kívánok,sok sikert a szülésnél,akik meg már szültek,nekik sok boldogságot,vigyázzatok a kis csöppségre:) Puszi Nektek!! :)
2011. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
sziasztok! 9 hetes vagyok és hullafáradt. 2 napja nem aludtam, mert fogzik a nagyfiam, rosszul vagyok a fáradtságtól. Férjem nincs itthon, de ma, ha hazajön, éjszakára rásózom a picit. Holnap vizsgázom, de úgy fáj a fejem, hogy tanulni sem birok. Csak egy nyugodt éjszakára vágyom, nincsenek nagy igényeim.
2011. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Avery ***** válasza:

Sziasztok,

Mi a 23. hetet töltjük. Lassan elkezdtek dagadni a bokáim, aminek nagyon nem örülök, mert eddig semmi gond nem volt, hát most itt az első, illetve a farokcsontom (vagy hogy hívják:)) is iszonyúan fáj. Sűrű hetünk van, ma tudok egyedül pihenni.

Egyébként jól érzem magam. :)

Mindenkinek kellemes várakozást!

2011. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi épp ma kezdtük a 32. hetet, az utolsó UH szerint kislány lesz :-)

Nekem a kezdetek kezdetén szerencsére csak hányingerem volt, nem hánytam, de az állandó fáradtság-érzés és a frontok miatti ingerlékenység az szinte csak fokozódott. Az a baj, hogy mind a 2 frontfélére érzékeny vagyok, a melegre jobban :-(( Most meg ez a hirtelen meleg, meg közben néha egy kis zápor-zivatar.. Úgy érzem magam, mint akin átmegy egy úthenger.. :-) A kiscsajjal minden rendben van, leszámítva azt, hogy az anyját éjszaka alig hagyja aludni.. Oldalt fekve sem tetszik neki, nem értem, miért, pedig csak úgy tudok aludni.. Július 28-ra vagyok kiírva, a legnagyobb meleg közepén.. Pff, nem is tudom, hogy örülnék-e neki vagy sem, ha emiatt korábban vagy később jönne.. őszintén szólva be vagyok tojva, mert első baba lesz.. :-)


Mindenkinek boldog babavárást kívánok és kitartást ebben a melegben!! :-))

2011. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 19. hétben vagyok:) Mostanra szerencsére elmúltak a nagy rosszullétek .Mert én 15 hétig szenvedtem a hányással ami szinte mindennapos volt meg fáradság meg minden. De most fitt vagyok. Azt leszámítva hogy néha görcsölök és sok a savam. Boldog babavárást !
2011. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!