Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-30 hét között mikor a...

20-30 hét között mikor a legérdemesebb 4D UH-ra elmenni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

25 hetesen

... nekem is ezt ajánlották, én ekkor voltam.

Gyönyörűen látszott a babánk!

2009. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vélemények ezzel kapcsolatban igen eltérőek. Van aki inkább a 25. hét előtt megy el, hogy egészben látszódjon a baba a monitoron. Én viszont a másik csapathoz tartozom. Nekem inkább az volt a fontosabb, hogy szedjen magára kicsit és pofásabb legyen. Persze a kicsit korábbi 4D-n is irtó aranyosak. Viszont én nem csalódtam így a 28. héten! Már most tiszta apja, ezt komolyan mondom! Szépen látszódott a kis pofija (pár percig azért takarta, de aztán feladta), és minden más!! Nem bántam meg, hogy eddig vártunk! :)
2009. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szio!!!én most vagyok a 34.hétben,s voltunk Kecskeméten! S amikor bejentkeztem,28hetesen,megkérdeztem mikor a legaktuálisabb,s azt mondta a direkt erre specializálodott UH-s doki,hogy a legjobb idő a 31-és 32.hét!!

s annyira alaposan átis nézte a babot,mert oda nemis a babamozi kedvéért mentünk--mert csak a mozi kedvéért hamarabb is lehet menni.....

2009. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a 23 hetesen voltunk. Nagyon szépen látszódott mindene. Már a vonásai is szépen felismerhetőek. Nem volt sovány. Engem nem csak a pofija érdekelt. Én nem bíztam annyira a helyi 2d uh-ban, inkább azért mentem. Ja, és végre tudjuk a nemét is.18 hetesen azt mondta a doki,még kicsi ahhoz,hogy megállapítható legyen.
2009. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Bármikor, mert mindig kell hozzá egy kis szerencse is hogy jól sikerüljön. Ha a baba nem úgy fekszik, akkor 18 hetesen is nehéz jó felvételt készíteni róla, ha meg jól helyezkedik akkor 38 hetesen sem kizárt. Nézd meg ezt a galériát, itt majdnem minden hétről van fent kép: www.csodabent.hu/galeriaű

illetve a leírást: www.csodabent.hu/mikorerdemes

2009. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!