Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolci kismamik! Miskolcon...

Miskolci kismamik! Miskolcon hol a legérdemesebb 4D-sUH-ot csináltatni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hol vannak lehetőségek itt erre,és mit "tartalmaznak",és mennyibe kerül?
2010. jan. 15. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Én itt voltam: [link] Szilvási Ágnes volt a szonográfus. Kedvesek, pontosak, odafigyelők voltak velünk. A 9000 Ft-ban benne volt egy 50 perces vizygálat, a vizsgálat minden percét megkaptuk dvd-n, plusz egy színes fotót, amit mi választhattunk ki. Én meg vagyok velük elégedve.
2010. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi is ott voltunk, nekem Biri Zsuzsa csinálta, de szerintem tök mindegy, mert rendesek mind akik ott vannak. Mindent elmagyaráznak, ha valamit nem látsz vagy nem értesz elmondja. Az ár meg szerintem a mai "világhoz" képest megfelelő. Amikor pedig megyünk 25 hetesen újra, akkor meg már nem is fog csak 5000-be kerülni. Én is őket tudom ajánlani.
2010. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ti hány hetesen voltatok?
2010. jan. 15. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: 23 hetesen. Még gyönyörűen belefért a képbe, de már babapofija is volt. Kiderült, hogy kisfiú. :-) Az arca meg dettó az apukájáé. Markolászta a köldökzsinórt, játszott vele, ásított, forgolódott, szopta az ujját, nagy élmény volt. :-)
2010. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van 4D a Búza téri rendelőben is a gyógyszertár fölött, és a Semmelweisben is.
2010. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is a Biri Zsuzsánál voltunk. Nagyon kedves ott mindenki, és hát mit mondjak a Kisasszony elég akaratos volt, ami létezik mindent a pofija elé rakott (kezek, köldökzsinór, lábacskák) de Zsuzsa addig-addig beszélt hozzá, amíg egy csodaszép fél arcos képünk lett a 24. héten. Én csak ajánlani tudom őket.
2010. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tegnapi 20:19-es vagyok. Először 13 hetesen mentünk, mert azt mondta, hogy szokták úgy, hogy akkor meg a 25. héten, és mi úgy fogunk. Legközelebb a 25. héten elmegyünk és meglessük őket.:) Remélem minden rendesen fog látszani attól, hogy ikrek.
2010. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
gratulálok az ikrekhez:)13hetesen már látták hogy milyen neműek?vagy még nem?
2010. jan. 16. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi!:) Még nem, bár azt mondta az uh-os, hogy lát valamit ,de nem akarja, hogy beleéljük magunkat. Akkor azt mondta, hogy talán 1 fiú, 1 lány. Most viszont voltam a 18 hetesen és csak úgy kutyafuttában nézte meg az orvos, ő azt mondta, hogy szerinte 2 lány. Jövő héten megyek újra és megnézettetem, hogy akkor most mik is?:) Amúgy mindegy, hogy fiúk, lányok, vagy "vegyesek".:)
2010. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!