Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha magándokihoz járok, akkor...

Ha magándokihoz járok, akkor is menni kell a kötelező UH-ra az sztk-ba?

Figyelt kérdés
4hetente járok a dokimhoz. 27hetes vagyok. Mikor vannak kötelező UH-ok? 18hetesen voltam utoljára az sztk-ban.Mennem kell oda is?
2009. márc. 15. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A 28-30 hét körül van a következő kötelező, utána majd csak a 36. hét körül lesz megint.
2009. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szio!!!ha jársz külön dokihoz,akkor nemkell az SZTK-ba menned........ mindent a választott nődokid intéz,még a 36.-héttöl a CTG-ket is....legalábbis nálunk Szegeden...

Üdv 35heteske

2009. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én csak a magándokimhoz járok uh-ra a kötelezőknél kitöltögeti a papírt és azt mutatom meg terhesgondozáson van ahol elfogadják van ahol nem.

A kötelező uh is szinte mindenhol változó de a 28-32 hét között szokott lenni

2009. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nem feltétlen a magán doki! Én is 4 hetente járok magánhoz! DE a kötelező Uh.kra mindig a kórházba kell mennem! / Kecskeméten /
2009. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a saját megnyugtatásomra elmentem az Sztk-ba is. Nálunk van a 26-28. héten és a 36. héten is Uh.
2009. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én is magándokihoz jártam,és a 12.18heti uh-n kívül ő csinálta a többit,nem kelett külön menni az Sztk-ba.Én 6hetente jártam hozzá és mindig csinált UH-t,jó volt ilyen sűrün látni a babát:D.Az enyém már 6hós kislegény.:)
2009. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!