Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes tehses a baba nincs...

36 hetes tehses a baba nincs befordulva még és lehet nem is fog mivel már nagy. Ezért a szülésznö megprobálná megfordittani kivülröl a 38 ik hétben. Az jo e?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor császár lesz. Én igazábol félek az ilyen fordittásoktol mivel van hátránya is ,és nem is természetes.Ha nem fordul be akkor azt jelenti igy jo neki nem? Ezért inkább a császár mellet döntenék ha igy marad a helyzet. Hogyha nem fordulna meg akkor ti mit tanácsoltok, volt e valaki ilyen helyzetben?
2011. máj. 25. 13:02
1 2
 11/12 Disi ***** válasza:
Szia! Egy cipőben járunk. Én is ilyen idős vagyok, és picur egyáltalán nem mutat hajlandóságot az irányváltoztatásra. A dokim azt mondta, hogy a 36. hét után már nem is valószínű, de vannak kivételek, pl. egy kismamával megbeszélte, hogy akkor másnap császár, erre megijedt a kis huncut... Úgyhogy biztos vannak kivételek is. Én is ettől vagyok elkeseredve, mert nem szeretnék császárt, de ez nem attól függ, hogy én mit szeretnék. Amúgy több helyen is olvastam már, hogy választható a császár, de nekem a dokim azt mondta, hogy első babánál ha faros, akkor nem választható, hanem kötelező a császár a mostani szabályok szerint. Én nem hagynám, hogy fordítgassák, kivárom, hogy mi lesz, és elfogadom. És teljesen megbízom az orvosom véleményében. De ez persze a te döntésed. Jó szülést és sok tejcsit kívánok!
2011. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, nekem is ez a vélemányem .Én külföldön élek Dániában, remélem megértik az elhatározásomat, azt hogy nem vagyok hajlando ilyen baba forditásokra...
2011. máj. 25. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!