Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes vagyok....

34 hetes terhes vagyok. Albérletben lakunk. Én is kapok majd egyszeri anyasági támogatást? Persze nem ez a legfontosabb de azért nekünk számít az a 64. 000Ft.

Figyelt kérdés

Abból azért "sok" mindent tudunk venni a babának majd.Az albérletben csak ideiglenesen vagyunk bejelentve az állandó lakcím más.Ez befolyásol valamit?Mert az olvastam ahova be vagyunk jelentve ott kell élnünk csak akkor kapjuk meg.Ideiglenes bejelentés is ide tartozik?

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. máj. 26. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, semmi köze hozzá, ugyanúgy kapsz
2011. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeri anyasági támogatás annak jár aki terhessége során legalább 4X vett részt terhesgondozáson.
2011. máj. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy kapsz.Én is kaptam,pedig mi is albérletben lakunk.Miután leadtam a papírokat 2-3 hétre rá utalták a számlámra.
2011. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat!
2011. máj. 26. 08:52
 5/5 nittababy ***** válasza:
az a terhességre jár és nem a bejelentet lakcímre én se voltam páromhoz bejelentve mégis megkaptam semmi köze hozzá úgy hogy nyugi ne aggodj meglesz 1000%!
2011. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!