Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki 20-25 év...

Van itt olyan aki 20-25 év körüli és terhes ill. Albérletben élnek?

Figyelt kérdés
Megtartjatok a picit? Parotok dolgozik? És elég lesz az a pénz amit kap a parotok ill. Neked ami jár a gyerek után? Azaz fent lehet tartani ennyi összegből egy babát?
2011. júl. 28. 08:12
1 2
 1/17 Annailuj válasza:
2011. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Annailuj válasza:
Mi is albérletben lakunk. Nem merjük vállalni. Olvasd el a beszélgetést! Ha van munkaviszonyod akkor nem okozhat gondot, persze kérdés mennyit keresel Te és mennyit a párod, mennyit fizettek albérletre... Ez elég összetett. Kevés az infó :-)
2011. júl. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A párom 100-120 én 70-75-et és az albérlet 35+ rezsi most nyáron végig 50-55 ezret fizettünk télen futesnel 70-80 körül.
2011. júl. 28. 08:24
 4/17 anonim ***** válasza:
Persze, simán bevállaltuk, nem is volt kérdés! Most ahol vagyunk 60-65 körül fizetünk, de remélhetőleg hamarosan elköltözünk egy nagyobba, ami persze drágább is, de 1 szoba nem elég. Mi se élünk sokkal többől, mint ti, max 10ezerrel többől. De nem nélkölözünk. most 2,5 hetes a kislányom egyébként.
2011. júl. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Annailuj válasza:
100%
Szerintem nem nagyon van mire várnod :-) Jobb nem lesz a közeljövőben nem-igaz? Bár az albérlet kicsit drága de sok mindenen tudsz spórolni, itt is vannak fent praktikák... Szerintem belevághattok ha a munkahelyeden legalább 2 éve dolgozol és le vagy véglegesítve. Kismamaként is lehet sok-mindenből pénzt csinálni (otthoni munkák, bedolgozás) a 9 hónap alatt rá tudtok készülni a baba fogadására ( akár másik albérletet is nézhettek de nem fontos) utána a mindennapi költségeket ennyi pénzből szerintem ki tudjátok hozni, ha már ovi, suli lesz addigra pedig újra dolgozol, szerintem ne aggódj. Ha nem is kis királyfi vagy kis-hercegnő módjára fog élni, mindent megtudtok adni neki amire szüksége lesz. Gondolom van családi háttered, barátok, amikor ilyen életszakaszba lép az ember általában ők is sokat segítenek. Ha tudod, hogy pár éven belül nem lenne valami sokkal jobb akkor ne várj! (szerintem)
2011. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok, 33 hetes kismama és 2,5 éves kisfiú anyukája. Igaz nem albérletben, hanem bérlakásban lakunk, de sokkal több nem marad nekünk se, mint amit előttem írtak. Most őszintén: vártam volna 40 éves koromig, míg talán jobb körülmények közé vállalhatunk gyermeket?! Szerintem egyre kevesebben vágnak bele a családalapításba úgy, hogy minden tökéletes, mindenük megvan, és nem fáj a fejük a jövővel kapcsolatban.
2011. júl. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Annyira rendesek vagytok, és legalább ti megértőek. Mindenki csak leakar beszélni a babáról hogy vetessem el. Én meg nem szeretném, egy világ törne bennem össze. Ez a másik fele, hogy párommal intézetből jöttünk ki, és már 4 éve együtt vagyunk a 4 év alatt nem jutottunk semmire, és sztem nem is fogunk a közeljövöben, én ugyanigy vagyok ezzel, hogy most várjak 40 éves koromig mig talán lesz egy normális családi háttér:O!? És akkor addig ne is legyen gyerekem... igazatok van nekem is ez a felfogásom!
2011. júl. 28. 09:35
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaz mi nem albérletben élünk,de úszunk a hitelekben... valahogy kinyögjük.Most jön a kistesó!Szóval hajrá!
2011. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont abba a helyzetbe vagyunk, mint az előttem hozzászóló!


Ugyan nem albérlet, de havi törlesztő nagyon sok, mégis vállaltuk. Pár nap és érkezik a kis lányunk. Húzós lesz, de meg kell próbálni, ha mindenki úgy állna hozzá hogy hitelem van nem szülök, albérletbe vagyok nem szülök, akkor hamar kihalna az emberiség.

2011. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

szia en alberletben elek es 19 eves kismama vagyok 39hetes:)

a ferjemnek is enyi korul van a fizuja a lenyeg hogy jol megvagyunk es a picinek is mindene megvan mar!!ja es meg anyi hogy mi is egyedul vagyunksemmi segitseg

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2011. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!