Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizeletben cukor mekkora baj?

Vizeletben cukor mekkora baj?

Figyelt kérdés

Egy hónapja voltam étkezés utáni vérvételen, akkor az eredményem 4,8 volt, tehát jó. Most a vizeletvizsgálat során a tesztcsík elszíneződött a cukornál, értéket nem mondott. Teljes szénhidrát mentes diétát javasolt a védőnő. Lehet ettől baja a babámnak?

30 hetes vagyok


2009. márc. 16. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A vizeletben levő cukorral nem kell foglalkozni,nem lesz tőle baja a babának.Ezt pont most kérdeztem meg szakembertől.Ha a vérben mért cukor normális,ne foglalkozz mással.Különben hány hetes vagy?
2009. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem láttam a végén,hogy 30 hetes,ne haragudj!
2009. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen a szénhidrátot nem lehet elvonni a szervezettől.Étkezzél napjában 5-6-szor.Péksütit,csokit és édességet ne fogyasszál nagy mennyiségben.Ha megkivánsz esetleg valamit szerintem nyugodtan elfogyaszthatod,attól nem lesz bajotok.Egyébként inkább kérdezd meg az orvosodat is mit javasol,lehet elküld egy diabetológus szakorvoshoz.A terheléses cukrod eredménye milyen lett?
2009. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! velem ez a 35. hét tàjàn tortént meg, hogy cukrot talàltak a vizeletemben. A laborbol rohantam is a dokim titkàrnojéhez, aki iratott az orvossal egy vérvételre beutalot. A vérvételem eredménye jo lett, tokéletes vércukorértékkel, szoval megnyugtatott az orvos. Szerinte attol lehetett a vizeletben cukor,mert kissé felfàzhattam.
2009. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt a vizeletemben cukor,a belgyógyász azt mondta,terhes nőknél ez előfordul.A védőnő sem mondott mást,de még az orvosom sem.
2009. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia Én egy 31 hetes kismama vagyok nekem is ellenörizte a védönöm a cukromat és a véremben már nem volt mert 5,2-re csökkent a diéta során viszont a vizeletem nem tsztult ki és nem tudom miért.Hiába iszok sok vizet hátha kitudom pisilni valamiért nem megy át és állitolag a sok cukor vakságot okozhat a babánál
2009. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!