Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetes kismamik ti hogy...

36hetes kismamik ti hogy érzitek magatokat? Nem fáj semmitek?

Figyelt kérdés
JUNIUS 29-RE vagyok kiirva most leszek szerdán 36hetes,d emár nagyon fáj egy ideje a szemérem csontom meg a combom hajlatába.lejebb is ment a hasam egy kicsit lehet hogy elöbbmeglesz a pici?nem bánnám.ti hogy vagytok??ez nekem második gyermekem az elsöt tul hordam 10 nappal.
2011. máj. 27. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Én juni 28 ra vagyok kiírva, nekem is 2 baba. Nekem 32. hét óta TELJESEN!! lent van a hasam, de szerintem ez nem jelent semmit mert előzőleg meg le sem szállt!

Nekem is fáj már mindenem és bmi nagy pocakom van :)) közben meg emelgetem a "nagy tesót" meg napi 2 játszózást megejtünk uh zajlik az élet :)) elég pörgős napjaink vannak de szerintem a sors fintora lesz h még túl is fogom hordani :DDD

mondjuk én nem nagyon tervezném h előbb szüljek mert kb szülés előtt 1-2 héttel lesz a forgalmi vizsgám uh még remélem sikerül befejezni :DDD


Neked mikor mérték utoljára a babád? Mekkora volt ?

Hol fogsz szülni?

2011. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 36+2 hetes vagyok, júni. 22.-re vagyok kiírva. Ma voltam Ctg-n, rendben volt, doki megvizsgált, azt mondta 1 ujjnyira nyitva a méhszáj, lehet nem húzzuk a végéig! Első babám lesz, kislányt várunk! Most kezdem felfogni,h nemsokára édesanya leszek, kicsit félek a szüléstől, de majdcsak túl leszünk rajta. A lábaim és az ujjaim dagadnak...a bal térdhajlatom szokott nagyon fájni. Sajnos most 2 napos migrénem volt, ez az egy,ami kellemetlenül érintett a terhesség során, nagyon féltem a picit, mert muszáj voltam többször gyógyszert bevenni. Amúgy nagyon jól érezzük magunkat!:) Sokat kell pihennem, de majdcsak kibírom!

Kedves első! Sok sikert a forgalmihoz!!!

Mindkettőtöknek minden szépet és jót a babázáshoz!!!!

2011. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szia.én június 26-ra vagyok kiírva.nekem dagad és vizesedik a lábam,elég sokat is híztam ezért lehet hogy hétfőn be is fektetnek.a babával minden rendben szerencsére,igaz nem bánnám ha hamarabb jönne,olyan 38 hétre már jó lenne.már nem szedem a magne B6-ot,ti szeditek még?sajnos már sehogy se jó se ülni se feküdni,este is alig alszom,szerintem így készülök fel a nem alvásra ha meg lesz a kislányom:)én Kisvárdán fogok szülni,ti?a málnalevél teát fogjátok inni?további szép babavárást nektek!:)
2011. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én júni 26-ra vagyok kiírva az első babámmal-kisfiú.Kedden voltam dokinál és nyitva a méhszájam el is van vékonyodva és mióta a doki megvizsgált ilyen barnás folyásom van.Már kezdek fáradni kicsit és én sem bánnám ha előbb jönne.izgultok már?összepakoltatok?
2011. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem júni 24 körül lesz meg a baba. 5 kg-ot híztam diéta miatt. Pihenni nincs időm, 3 nagyobb gyerkőcöm és egy 22 hónaposom van. Fájni nem fáj semmim, gondolom már rutinos a szervezetem, aludni is tök jó tudok, gyakorlatilag bárhol és bármikor:)

Tyúknyó típusú vagyok, erős fészekrakó ösztönnel, úgyhogy néhány hete mindent rendberaktam, összepakoltam.

Most már csak az zavar, hogy minden hétre legalább két valamilyen vizsgálat jut, még ki sem szállok a kocsiból, már ülhetek is vissza.

2011. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is június 22 re vagyunk kiírva és ctg n is ma voltunk:)Nálunk is kislány lesz.A meleget elég rosszul viselem és a mozgás is már elég nehézkesen megy.Aludni szinte nem is tudok 5 percenként járok a mosdóba:(Első baba lesz szóval most még minden újdonság,remélem jól fogok mindent csinálni.Én örülnék hogyha kicsit előbb érkezne.
2011. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!Én majd most megyek ctg-re rem.mindne rendbe lesz.elvileg fiu lesz de nem biztos.már mindent össze pakoltam,utoljára 32hetesen voltunk mérésen és akkor azt mondták hogy 1héttel nagyobb ababa mint kellene.amilyen szerencsém van vele sem fogok tágulni mint az elsövel.nem tudom mikor lesz köv uh ha jol tudom 36hetesen amikor ctg is.a lábam nagyon vizes a visszereim nagyon kint vannak és harisnyát is kell hordanom,trombozis gyanu miat-
2011. máj. 27. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
14:01 vagyok! Én Kecskeméten fogok szülni, elvileg természetes szülést tervezünk. Az epiduráltól nagyon félnék,mert a migrénem miatt félek,h iszonyat fejfájásom lesz. A Magne B6-ot már nem eszem, pont azóta dagadok. Én 49kg-mal kezdtem a terhességet, nagyon véznán, most 66 vagyok. :) Azért érzem a lábaimon a súlytöbbletet. Én még szívesen takarítanék stb., de azt mondták már inkább feküdjek és pihenjek. 35 hetesen 2623g-ra becsülték a kislányunkat, remélem még jó két hétig hízhatunk együtt!!!:) És ti?
2011. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem júli 3 az időpont, de nagyon bízom benne, hogy előbb jön. A mérete már most megfelelő... :)

A lábam iszonyúan dagad, meg a kezem is, pl. szombat óta 3 kiló plussz jött rám, de előtte sem volt kevés. De a vérnyomásom még alacsony, uh addig nincs baj...

És mindenhol fáj... :)

De egyébként jól vagyok :)

2011. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!