Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babaholmit keresek. Írnátok...

Babaholmit keresek. Írnátok nekem linket?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Még csak 5 hetes kismama vagyok, de szeretnék tájékozódni az árakról stb. Küldjetek nekem linkeket legyetek szívesek!!!!!

Nagyon szépen köszönöm:))

Ja meg mekkora ruha kell egy újszülöttnek, milyen babaágy, babakocsi, pelenkázó, hordozó stb???


Előre is köszönöm a válaszokat:))


2011. máj. 28. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia! Előző vagyok. (Bea)

Babaágyból felesleges drágát venni, 10.000 Ft és kész, maximum.. Pelenkázó szekrény is tök felesleges, vegyél 4000 körül egy pelenkázólapot, amit keresztül tehetsz a kiságyon!

Babakocsi:

[link]

Ez a babakocsi azért nagyon jó, mert állítható lengéscsillapítói vannak. Újszülöttnek érdemes venni hozzá (ugyanolyan színű) hordozót, amit a babakocsira rá lehet illeszteni.. Árulnak hozzá pelustáskát.. Ez a 3 részes szett itt 68.000 körül van... Hidd el, érdemes rá áldozni... vagy vehetsz használtat 50 ért és megbánod, hogy nem újat vettél...

Én már a terhességem 2. szakaszába lépve folyton vettem valamit, így nem maradt az utolsó percre és lassanként, nem volt anyagilag megterhelő...

Fontos, hogy JÓ babakocsit vegyél, mert rengeteg van ami szétrázza a picurkákat..az anyák meg rángatják a járdán mint a függönyt, rossz nézni...


A Pelenkadiszkontos oldalról rendeltem rengeteg dolgot, amik nagyon jó minőségűek voltak. 8 napon belül házhoz hozták.. Pl.: textilpelus olcsóbb mint bárhol, még a Tesco-tól is és sokkal jobb... A kiskád 1600 körüli és mindenhol 2500-nál kezdődik...


Szóval, csak a cumisüveg, és a babakocsi amiből tényleg a legtutibb kell... Minden mást kinő... és majd biztosan rengeteg ajándékot is fogtok kapni (sok feleslegeset is..) :)

Boldog babavárást!!!!


Bea

2011. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kedves Bea:)

Nagyon szépen köszönöm:))

2011. máj. 30. 14:53
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt egy kelengyelista. Ebből mazsolázhatsz... Attól függ te mit érzel fontosnak, hogy a babádnak meglegyen. Én kihúzogattam ebből pár dolgot, amit feleslegesnek tartottam!

[link]


Legegyszerűbb, ha vaterán, teszveszen is szétnézel ott új és használt cuccok is vannak. Tájékozódni azért jó... :) + [link] itt meg az összes netes bababolt fennt van.


Az újszülött rucijai: 56-os a kezdő méret és 6-al növekszik.... Azt majd megmondják ultrahangon a vége felé, hogy mekkora lesz, milyen súlyú... 56-ból nem kell csak pár db-ot venni, mert pár hét alatt kinövi.


Kiságyat vehetsz tök egyszerű körberácsosat is, meg pelenkázóval egybeépítettet is.

Babakocsi szerintem mindenkinél egy nagy dilemma. Legyen nagy-nehéz, terepre való, pl: falura. Vagy kicsire csukható, könnyű, buszra le/felszállós... Ez is egyén + pénztárcafüggő!!! Ha majd ott tartasz, menjél be egy nagyobb bababoltba próbálgasd ki őket, nézz szét melyik lenne neked a legmegfelelőbb!


Hordozóból mi sima egyszerűt veszünk... Újszülöttnek 0-13 kg-ig.

Pelenkázóból pedig kiságyra tehető, merev aljút. Hasznosak a komódok is, de nekünk nincs hely, nem tudnám hova tenni :)

Mellszívóból szerintem jó a kézi működésű is. Bár ezt is az igény dönti el.

Ágynemű: Csodálatos szetteket lehet kapni. De a kispárnát nem szabad használni, a baba feje alá textil pelust kell rakni.

Cumisüveg, cumi: nagyon dícsérik az Avent cuccokat.

Pelenka, popsitörlő: Egy vagonnal... :)


Remélem tudtam valamennyire segíteni...

Boldog babavárást!

2011. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Még egy javaslat! Baba tisztálkodószereket ne vegyél, a gyermekorvos ír fel fürdetőkrémet, ami nagyon jó, és negyede áron van mint a bolti. Viszont a patikai popsikrém nem a legjobb, én Sudocremet használok, ami nagyon bevált. De ezen kívül minden gyógyszertári.
2011. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!