Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesek vagyunk. A kisfiam...

29 hetesek vagyunk. A kisfiam naponta többször, illetve azt mondhatnám, hogy nagyon sokszor nyomja ki magát. Ez nálatok is így van/volt ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Érzem, ahogy feszít, neki támaszkodik és már dudorodik is a pocakom. Nem épp kellemes. Tudom, hogy az idő előre haladtával kevesebb a helye. Csak érdekelne, hogy nálatok is így van? Ti is ennyire kellemetlennek érzitek?

Ne értsetek félre! Azért ennek ellenére élvezem, hogy itt lakik a pocimban! :)


2009. márc. 16. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,hogy ezt írom,de igen!RETTENETES!31/2 hetesek vagyunk és borzasztóan tud fájni/feszíteni is egyben.Mindazonáltal szép a terhességem és élvezem de az ilyen fajta megnyilvánulása nélkül szívesen el lennék.És megnyugtatlak reggeltől-estig csinálja nekem is.Minden jót nektek.Sziasztok!
2009. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg fájdalmas is tud lenni és már szinte kapkodom a levegőt és könyörgöm neki, hogy elég! :)

Amúgy most meg szét akarja rúgni a pocim! Ez is tud fájni! Azért mégis jó ha azt nézem, mert így tudom, hogy jól van. Ha meg nem mocorogna annyit, akkor meg az lenne a baj. :)

Boldog babavárást! És kitartást! :)

2009. márc. 16. 21:23
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia

Mi a 36. hétbe vagyunk de rúgások csak nagy ritkán vannak szinte állandóan "tágítja a helyét" már kezdem meg szokni hogy feszíti magát majd rohanás a wc-re

2009. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Na hát amikor nagyon feszít, akkor általában nekem is mennem kell pisilni, különben becsorogna. :) Főleg ha még megpiszkálja a hólyagom.

Azért kíváncsi vagyok, milyen lesz a feszítés, fészkelődés később. Vagy ennyire azért ne várjam? :)

2009. márc. 16. 21:29
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam ugyanez a helyzet, a kis cuki folyton fészkalódik, kinyomja magát... Én ráteszem a tenyerem és picit nyomom lefelé, persze csak finoman, óvatosan, és így hamar meg tudom vele értetni, hogy az nekem nem jó:) Persze nem mindig sikerül.

28+3heteske

2009. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én 35 hetes vagyok és megnyugtatlak benneteket, később, ha nagyobb lesz ez a feszítés még fájdalmasabb lesz :o))

Én időnként már felszisszenek.

2009. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21.41-es vok. Feszítés helyett babát szerettem volna írni. Úgy látszik már leírni sem tudom amit gondolok.
2009. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én is szoktam a kezemmel finoman jelezni, hogy nem jó nekem. Nálunk se mindig jön be. Van hogy csak simogatom. Most is pár perce ezt tettem, erre olyan rugdosásba kezdett. :) Nem tudom melyik a rosszabb, ha feszít vagy rugdos. :)

Szoktam szólni a férjemnek, hogy jöjjön, hogy ne csak az anyját rugdossa a fiam, hanem az apját is. :)

2009. márc. 16. 21:51
 9/18 A kérdező kommentje:
Ja amúgy eszembe jutott most, elmesélem ezt. A hétvégén a férjemet átöleltem hátulról ahogy ő ült. Erre a a gyerkőc megrúgta a hátán. Ő meg: "mi volt ez". Én meg: szerinted? :) Jót mulattam.
2009. márc. 16. 21:55
 10/18 Nikcsi ***** válasza:
Szia! Ez nalam is igy volt es nem biztatlak kesobb meg "rosszabb" lesz. :) Nalam is a fiam a rugdosast valtotta a kinyomkodassal foleg az utolso 2 hetben, szegenykem mar nagyon fert el (vekony testalkatu vagyok). Akkor mar ugy voltam vele hogy minden nap mentem volna mar szulni. :) Hatalmas puklikat tudott csinalni a pocakomon, sokszor eleg viccesen neztem ki az utcan felemas hassal. :) Kitartas!
2009. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!