Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesek vagyunk. A kisfiam...

29 hetesek vagyunk. A kisfiam naponta többször, illetve azt mondhatnám, hogy nagyon sokszor nyomja ki magát. Ez nálatok is így van/volt ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Érzem, ahogy feszít, neki támaszkodik és már dudorodik is a pocakom. Nem épp kellemes. Tudom, hogy az idő előre haladtával kevesebb a helye. Csak érdekelne, hogy nálatok is így van? Ti is ennyire kellemetlennek érzitek?

Ne értsetek félre! Azért ennek ellenére élvezem, hogy itt lakik a pocimban! :)


2009. márc. 16. 21:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Én nem voltam vékony előtte, de kövér sem!!! De már óriási a pocim. Ki gondolná, hogy így sincs helye! :)

Nekem is ismerős az eldeformálódott poci. Szoktunk bohóckodni, hogy félre kajáltam. :)

A férjem is méterekről észre veszi, hogy megint nyomul a kisfia. :)

2009. márc. 17. 10:15
 12/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én még csak 21. hetes vagyok, viszont három baba csinálja ezt, és már így is néha kellemetlennek érzem (pedig pár napja kezdtek el igazán rúgdosni), mi lesz itt egy pár hét múlva??? De legalább, hogy olvastam a hozzászólásokat, most már tudom,hogy akkor minden rendben, és ezt tényleg ők csinálják. Mert eddig nem tudtam eldönteni, hogy ez mi (mármint méhösszehúzódásra is gondoltam, csak fura volt, hogy nem mindenhol feszül a méhem).

2009. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Na igen...az elején én is sokat tanakodtam, hogy ez a baba, vagy keményedések. Szerencsére a baba. :)

Először is csodálatos lehet, hogy 3 baba van odabent, de azért nem irigyellek, hogy mi lesz nálad odabent hetekkel később. :) Azért neked is kitartást!

2009. márc. 17. 12:39
 14/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok! én 30 hetes vagyok, és azt vettem észre, hogy éjszaka, amikor alszok, rátelepszik a drága arra az oldali csípőcsontomra amelyiken fekszek. Talán úgy kényelmes neki, hogy áthúzódik oda, ahova a gravitáció is húzza? :))) Na, ez is tud ám fájni reggelre! De csak akkor, ha nyugodtan alszok, nem forgolódok, és esetleg órákon át tudok feküdni egyik oldalamon, ami esetemben általában a jobb oldal. Olyan érzés reggel, mintha kést forgatnának a csípőmben, mozdulni sem bírok. Ti tapasztaltatok ilyet?
2009. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nekem ahogy telnek a napok, hetek, egyre másképpen helyezkedik odabent. Persze ez természetes, hisz egyre fogy a helye. Én nem érzem, hogy fájna reggelre, vagy ilyesmi, viszont ha felkelek, a dudor (kisfiam) azon az oldalon van, amelyiken feküdtem.

Most éjszaka nagyon nem volt egyszerű aludnom, nem mindig hagyta, hogy kényelmesen feküdjek.

Ráadásul jó kis játékot játszottam egész éjjel. Feküdtem egyik oldalamon, majd egy óra múlva már a hátamon ébredtem. Aztán oldalamra fordultam és szinte óramű pontossággal egy óra múlva megint háton ébredtem. Olcsó játék.... bár annyira nem élveztem.

2009. márc. 18. 11:58
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is sokszor ébredek a hátamon. A babám meg naponta többször kinyomja magát a hasam jobb oldalára, és most már egyre fájdalmasabb.
2009. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én most vagyok a 28. hetemben és tegnap óta a kis fütykösünk átment akrobatába. Nagyon kis nyugalmi szüneteket tart, és olykor elég keményen nekifeszül ilyenkor még én is felszisszenek...


Mindenesetre akkor vagyok nyugodt ha mozog. Bár egyébként ha ilyen sokat mozog attól nem tekeredhet a nyakára a köldökzsinór?

2010. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még nagyon az elején írtam, 3 hét múlva lesz 1 éves a kiscsajom:) Ne aggódj, nem tekeredik az csak olyan könnyen a nyakára, az én babám is folyton pörgött, néha aludni sem tudtam tőle, mert éjszaka jött rá a mocoroghatnék, és nem lett semmi gond:)

Boldog Baba várást!:)

2010. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!