Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! Vérzés 6 hetesen,...

S. O. S! Vérzés 6 hetesen, akinek volt, válaszolnátok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

röviden, van egy 2,5 éves kisfiam, problémamentes terhesség volt. januárban terhes lettem a tesóval, de 6 hetesenn spontán elvetéltem. most májusban ismét összejött a baba, kaptam Utrogestant, nem is volt gond péntekig. délután barnás maszatolás volt, nem vérzés, bementem az ügyeletre nem láttak semmit, néztek UH-n, a petezsákban 3mm-es embrio és már volt szívhang.

ma hajnalban pisilés közben élénk piros vért töröltem, nagyon megijedtem, biztos voltam benne, hogy ő is itthagyott. lefeküdtem, hogy reggel irány a kórház. mire felkeltem semmi, a betéten semmi, csak barna maszatolás.

a terhes tünetek megvannak mind.

induljak megint? attól is félek, hogy a sok vizsgálattól lesz baja? volt valakinek ilyen és megmaradt a baba??

segítsetek!

köszönöm!


2011. máj. 29. 07:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én még pihenjél mert az élénk piros vérzés lehetett a vizsgálattól. De ha kicsit is görcsölsz akkor irány a kórház. Beszélj esetleg az orvosoddal, mit tegyél.
2011. máj. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szia, én 6 hetesen véreztem, bementünk a kórházba, megnézted, de nem látták honnan vérzek. Haza kellett menni, és pihenni.Minden rendbe volt utána, mára 1 éves elmult a fiam:-)

nekem azt mondták, hogy próbálkozott a szervezetem a menstruációval, próbálta kidobni a babát.Én bemennék a kórházba nézzenek rám megint.

2011. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én mindenképp kórházba mennék!!!!
2011. máj. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ügyeletre mennék azonnal, mert lehet hogy semmi, de lehet, hogy hormonális dolog, amin tudnak segíteni, ha időben kivizsgálják. Én nem mennék haza vérvétel nélkül, hogy nézzenek hormonszintet. De Dokid tudja a legjobban, felhívnám amikor beértek.
2011. máj. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egy utat megér,hogy megnyugtasd magad!

Kérdezd meg,hogy előfordulhat e még,hogy ne akarj minden pisilés után kórházba menni!

2011. máj. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, már meg is jártam.

a petezsák alatt van egy 5x4mm-es leválás, az vérezget. a baba jól van, de nem nyugodtam meg, ez a leválás elég ijesztő...:(

2011. máj. 29. 10:19
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem két helyen volt leválásom már az elején...12 hetesen ömlött belőlem a vér...klinika ...de nem láttak semmit...utána egy hónapig még vérezgettem...szigorú pihi,gyógyszer...csak pisilni kelhettem fel egy jó darabig....most a kisfiam 15 hós gyönyörű,egészséges,és nagyon eleven....most éppen a következő picivel vagyok terhes...kb 8.hétben lehetek:)))))a lényeg...semmi stressz,nyugi és nem lesz semmi baj:))
2011. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hú, utolsó válaszoló, köszönöm szépen, tényleg megynugodtam picit!!!!:)
2011. máj. 29. 11:50
 9/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok, pihenj sokat!!!!!!!! Tényleg! Örülök, hogy a babával minden rendbe! Ne idegeskedj, minden rendbe lesz:-)
2011. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

igyekszem, pihenek, most a férjem segít sokat, de holnaptól legalább valami gyors ebédet a kisfiamnak muszáj összedobnom. a takarítást stb nem csinálom most.

drukkoljatok nekem, hogy minden rendben legyen!

szép napot mindenkinek!

2011. máj. 29. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!