Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! Vérzés 6 hetesen,...

S. O. S! Vérzés 6 hetesen, akinek volt, válaszolnátok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

röviden, van egy 2,5 éves kisfiam, problémamentes terhesség volt. januárban terhes lettem a tesóval, de 6 hetesenn spontán elvetéltem. most májusban ismét összejött a baba, kaptam Utrogestant, nem is volt gond péntekig. délután barnás maszatolás volt, nem vérzés, bementem az ügyeletre nem láttak semmit, néztek UH-n, a petezsákban 3mm-es embrio és már volt szívhang.

ma hajnalban pisilés közben élénk piros vért töröltem, nagyon megijedtem, biztos voltam benne, hogy ő is itthagyott. lefeküdtem, hogy reggel irány a kórház. mire felkeltem semmi, a betéten semmi, csak barna maszatolás.

a terhes tünetek megvannak mind.

induljak megint? attól is félek, hogy a sok vizsgálattól lesz baja? volt valakinek ilyen és megmaradt a baba??

segítsetek!

köszönöm!


2011. máj. 29. 07:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Drukkolunk! MAjd néha jelentkezz mi van veletek:-)
2011. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

sziasztok, gondoltam bejelentkezek.

azóta minden oké, nemsokára a 19. hétbe lépek, a babócám már mocorog rendesen, a kisfiam meg alig várja a kicsi tesókáját.:)

még nem mutatta meg magát, úgyhogy a nemét nem tudjuk, de nem is számít, ennyi izgalom után, tényleg csak egészséges legyen.

mindenkinek boldog babavárást kívánok!

2011. aug. 17. 15:01
 13/15 anonim ***** válasza:
Jajjjjjj!De örülök!!!!Írja majd még,hogy mizujs veletek:)
2011. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

nem tudom olvassa e még valaki, de hátha...:)

azóta már 10 hónapos lett a picurkánk és a kisfiam egy hugicát kapott. Úgyhogy a baba nagyon is megmaradt, egy igazi eleven, tündéri kiscsaj..:D

2012. okt. 22. 15:25
 15/15 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy minden rendben van veletek. :)
2012. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!