Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessen dohányzom a nagy...

Terhessen dohányzom a nagy probléma a babának?

Figyelt kérdés
probáltam leszokni rola de nemtudok nagyon nehéz.
2011. máj. 29. 17:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%
igen. A lehető legnagyobb baj
2011. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
62%

ha ilyen marhaságot kérdezel nem is csodálom,hogy ilyet kérdezel.Persze,hogy baj.A baba fogja megszívni később az biztos.Gratulálok neked....ANYUKA!

Akinek nagyon fontos lenne a gyereke megpróbálna mindent ez érdekében,hogy leszokjon.Nagyon sok módszer van erre kitalálva.Ha nem is magadtól,de bárki segíthetne neked.Nem értelek.

2011. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
50%
Már most sajnálom a gyereket. Ahhoz volt eszed, hogy felcsináltasd magad, de olvasni nem tudsz.
2011. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
53%
Egy slukk cigi füstje fél óráig veszi körbe a babát. Ezt gondold át, esetleg próbáld beleélni magad.
2011. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az gázabb, hogy 21 évesen elég idős vagy a teherbeeséshez, de túl fiatal ahhoz, hogy ezt felmérd ésszel.
2011. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
51%
Legrosszabb esetben meg is halhat. Beteg is lehet, az immunrendszerét hazavágod, stb.
2011. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem nagy probléma, ez az egyik lehető legnagyobb probléma! És érdekes, mert a legtöbb nő amint megtudja, hogy kisbabát vár, képes letenni mindent, amivel árt a babának, hiszen anyja annak a gyereknek. Amíg te erre nem vagy képes...
2011. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
76%
a legeslegnagyobb az alkohol mellett! legalább őmiatta szokjál már le!
2011. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
51%
Igen, nagyon nagy probléma! Én is dohányoztam mielőtt teherbe estem volna, de amint megtudtam, hogy terhes vagyok szigorúan egy slukk sem!!!!!!!!!!!! Legalább most TEDD LE A CIGARETTÁT!!!!!!!
2011. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Szerintem egyáltalán nem nehéz, csak akarni kell ... Én tapasztalatból beszélek! 6 évig dohányoztam, nekem a cigi az szinte állandóan a kezemben volt. Nagyon szerettem dohányozni még akkor is ha büdös, ha káros, ha pénzkidobás ... stb. Aztán most 19 évesen teherbe estem és meglehetősen nehéz időszakon mentem keresztül az elején, hiszen itt a fősuli, ráadásul nehéz anyagi helyzetben is vagyunk de ennek ellenére megtartottam a babát. Nem szoktam le rögtön, egészen a 19-20. hétig cigiztem, persze jóval kevesebbet mint addig. De engem annyira gyötört a lelkiismeretfurdalás és olyan gonosznak és önzőnek éreztem magam, hogy nem bírtam tovább. Elhatároztam, hogy leszokom még akkor is ha már kicsit megkéstem vele. Betöltöttem a 20. hetet és elhagytam a cigarettát. Azon a hétvégén elmentünk egy kávézóba a párommal és nekem ugye eddig a capuccino a cigivel így úgy gondoltam egy szál cigi talán még beleférne most utoljára ... A párom fogta és ami cigi volt nálam azt kidobta a kukába és azt mondta, hogy nincs több türelme ennek vessek véget. Aznap beláttam, hogy mennyire felelőtlen és ostoba voltam és azóta nem gyújtottam rá, lassan 8 hete. Nem voltak elvonási tüneteim mert onnantól kezdve annyira egyértelművé vált, hogy én innentől nem dohányozhatok, hogy már eszembe sem jutott rágyújtani. Nem mondom, hogy sokszor nem hiányzik vagy, hogy nem gyújtanék rá szívesen de kizárt dolog, hogy mégegyszer rágyújtsak várandósan. Tudom, hogy hamarabb is megtehettem volna de talán jobb később mint soha! Bízom benne, hogy egészséges kisbabám lesz! Nagyon boldog kismamává váltam azóta, hiszen tudom, hogy ez az egyik lehető legjobb döntés amit meghozhattam a babámért hiszen MINDEN gyermek megérdemli, hogy egészséges, boldog életet élhessen! Gondolj Te is erre! A saját babádtól vennéd el ezt a lehetőséget??? Ezt Te sem gondolhatod komolyan. Minden fejben dől el. Jelölj ki egy napot amikortól kezdve nem gyújtasz rá többet és tartsd be! Minden csak akaraterő kérdése! Sok sikert kívánok és remélem, hogy sikerülni fog a leszokás mert IGEN nagyon nagy probléma a babának de ezt Te is tudhatnád!

27 hetes kismama

2011. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!