Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhesség volt...

Méhen kívüli terhesség volt itt valakinek?

Figyelt kérdés

milyen érzés?mikor jelentkeznek a "tünetek"és mik azok?rögtök 2 csíkos teszt után már érezni azt?vagy csak 5-6.héten?egyátalán érezni?

a hő akkor is magasan van?

mi az ami méhen kívüli terhességre utalhat?


2009. márc. 17. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A méhenkívüli terhességnek elég határozott tünetei vannak. A terhesség legelején Te ebből még nem veszel észre semmit. Az első ultrahang vizsgálatnál nem csak a baba szívhangja a lényeg hanem az is, hogy hol fejlődik. Ha nem a méhben fejlődik azt észre szokták venni.
2009. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajnos konkrét válasz erre a kérdésre nincsen. Csak az orvos tudja megmondani, amikor megvizsgál, hogy minden rendben van e, és a manó jó helyen tapadt e meg. ezért tanácsos, 6-8 hét körül legkésöbb elmenni a vizsgálatra.
2009. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem annyi tünetem volt, hogy vártam a menzeszem, de nem jött meg, csak görcsöltem, de rettenetesen. Elmentem dokihoz, kb két hét késés után. Megnézett, és észrevette, hogy nem a méhben, hanem a petevezetékben tapadt meg a baba, úgyhogy másnapra visszarendelt a kórházba, műtétre. De estére már annyira görcsöltem, hogy inkább bementünk éjjel, ahol folyamatosan figyeltek, mert ha megrepedt volna a petevezeték, belső vérzést okoz, amiből nagyobb baj lehetett volna. Sajnos a vezetéket el kellett távolítani, de a méhem és a petefészkem megmaradt. De a doki nagyon büszke volt magára, hogy megtalálta ultrahangon. Nem tudom, talán nem veszik észre olyan könnyen.

Remélem, te nem jársz így.

2009. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!