Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vegyem ki a pirszinget?...

Mikor vegyem ki a pirszinget? (többi lent)

Figyelt kérdés
ha terhes vagyok ki kell vennem a pirszingeimet?és mikor? van egy a köldökömben és a számban.ilyenkor a fülbevalót ki kel venni vagy ezek nem jelentenek semmit?
2011. máj. 29. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak a köldöködből kell kivenni még mielőtt magától kiszakadna. Én a 23. héten vettem ki mert már beleakadt minden felső. Nekem van még fülbevaló, orr és nyelvpiercing de a doki is azt mondta, hogy max a nyelvemből kell majd kivenni ha császározásra kerülne a sor véletlenül.

30hkm

2011. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Köldökből - több helyről úgy hallottam -, minél előbb, mert a helye a legvége felé csúnyán berepedhet és megmarad (mint egy jó nagy stria).

Szüléshez majd minden ékszert, fémet le kell venni ill. levetetik.

2011. máj. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szia nekem koldokpircingem volt es mar a leg elejen ki szedtem es be is forrt a heje de sajna igy is szetrepedt:( 31hkm minel nagyobb a pocak annal nagyob lesz a helye de nem mindenkinek !!
2011. máj. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én pár napja vettem ki a köldökömből, a 17. héten, mert elkezdett begyulladni, de már érzem, hogy feszül is. Jó lenne ha gyorsan beforrna és nem lenne csúnya a helye :(
2011. máj. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

9 hetes voltam, amikor volt egy kisebb nőgyógyászati műtétem, a doki a nyelvemből kiszedette, azt mondta, a köldökkel már elkéstem, valószínűleg ott fog maradni a helye... (orromban megengedte, hogy maradjon, mert nagyon picit, és nem is fém)


igaza lett, a köldöknek megmaradt a helye :(


16 hetes kismami

2011. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szóval ugy mond ha meg tudom hogy terhes vagyok vegyem ki a köldökömből?
2011. máj. 30. 12:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem vedd ki, (utolsó vagyok)

Később újra berakathatod, ha szeretnéd, de nem ér annyit, hogy csúnyább legyen a hasad.

2011. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem rendben köszönöm!
2011. máj. 30. 12:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Én több orvost megkérdeztem,mindegyik azt mondta,hogy akkor vegyem ki ha engem zavar,őket nem zavarja,csak uh-nál vegyem ki! 6hónapos voltam amikor már elakadt,pólóba volt,hogy az asztalba ahogy álltam fel,akkor vettem ki,nem nőtt be a lyuk,szülés után olyan volt előtte! Most már kivettem a 2ik hónap környékén de rá egy hétre már elkezdett benőni,már nem megy át rajta a piercing. De lehet kapni kismamapiercinget is ha gondolod! (Elsőnél nekem is az volt)
2011. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy szülésnél ki kell venni. Nekem a szemöldökömben van 2 meg 1 a nyelvemben, de eddig senki nem mondta, hogy vegyem ki

32 hkm

2011. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!