Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és tüdőszűrés?

Terhesség és tüdőszűrés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.máj.23-án voltam tüdőszűrőn és 28án és 30án pozitívat teszteltem!

Szerintetek árthat a babának? Dokihoz még nem mentem el mert korainak tartom a terhességemet.No meg már 2x megjártam vizsgálat után elment a baba!


2011. máj. 30. 17:28
 1/6 A kérdező kommentje:

Légyszi segítsetek nekem !! Már 30 éves vagyok és ez lenne az első babám. Szerintetek mit tegyek ? én nem tudtam hogy terhes is lehetek amikor tüdőszűrőre mentem!!

Várom válaszotokat..

2011. máj. 30. 17:30
 2/6 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy az első harmadban még nem okoz károsodást.
2011. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első néhány hét még annyira érzékeny időszak, hogy ilyenkor a mindent vagy semmit elv érvényesül. Tehát ettől beteg babád tuti nem lesz. De ha dokihoz nem is mész még azért a terhesvitamint kezd el szedni!
2011. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pont így jártam, mint te, sőt még az időpont is stimmel, csak épp 10 évvel ezelőtt. Én rögtön előtte csináltam tesztet és nem volt egyértelmű és mivel muszáj volt rögtenre mennem, hát megcsináltam.

A lényeg az, hogy még hepatitisz oltást is kaptam, annak ellenére, hogy előtte jeleztem a dokinak, de azt mondták semmi gond.

A nőgyógyászom meg leteremtett és elzavartak genetikára.

Ott megnyugtattak, hogy nem lesz semmi baj, mert kis dózis ez. Egészséges lányom született.

2011. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam, mint te, csak még pluszban fogröntgenen is voltam és beteg is voltam és antibiotikumot szedtem. Gondolhatod hogy megijedtem!! (főleg hogy két és fél éve vártunk már babára) Az orvos azt mondta, hogy ebben a korban ez még nem gond. Egészséges kisfiam született, most lesz 1 éves! :))
2011. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Syasztok!

Köszönöm szépen a gyors válaszokat és remélem tényleg nem gond! kb 10 napot még várok aztán csinálom még egy terh tesztet mert nem akarom elhamarkodni és akkor utánna elmegyek a dokihoz és elmondom neki hogy tüdőszűrőn is voltam! Köszönöm csajok a gyors választ....

2011. máj. 31. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!