Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is hatalmas lett a...

Másnak is hatalmas lett a kórházi csomagja?

Figyelt kérdés
Semmi feleslegeset nem pakoltam be mégis akkora apakkom mint amikor egy hétre nyaralni mentem.
2011. máj. 30. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, engem meg is kérdezett a szülésznőm, hogy mi megvárjuk-e odabent, amíg kitavaszodik? (Februárban szültem.) Ne aggódj emiatt! Ráadásul haza még több cuccal jöttem, mert mindig eszembe jutott valami, amit behozattam a férjemmel. :)
2011. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is óriási volt a csomagom. Egy sporttáskát és a pelenkázó táskát dugig pakoltam. Hazafelé még plusz 5 szatyrom volt, mert mindenfélét behozattam a férjemmel. Szülés előtt voltam benn egy hetet és szülés után is egyet. :)
2011. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1közepes sporttatyóval mentem jan szülni, meg egy "kristófos" zacsiba volt a hazajövősünk... "üressen" jöttünk haza csak 1napi szennyes volt már csak velem.

/3hálóing

3nadrág-felső,

mamabugyik

1köntös,

egy nagy törölköző

alváz törölköző

éjszakai always

pipere: tusfürdő, arctisztító, deo, fésű, fogkefe-fogkrém, wc-papír, zsepi póthajgumi.

1szoba és 1 fürdős papucs

Babának 3váltás ruha, hálózsák, 1cs pelenka, popsitörlő, babaolaj, fülti a köldöknek, vattakorong(babaolajnak, köldökápoláshoz)(biztos ami biztos vittem, popitörlőn kívül mindent biztosítanak)

szőlőcukor, rengeteg folyadék, nasi, könyv, telefon-telefontöltő, iratok(szig, lakcímkártya, taj, házassági, kis könyv)/

2011. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!