Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos. Ha nyitva van a méhszájam...

Akire77 kérdése:

Sos. Ha nyitva van a méhszájam akkor azt érezhetem?

Figyelt kérdés
vagy esetleg ha tükröt teszek oda esetleg láthatom?napok ota furcsát érzek ott bent.mintha valami ki akarna csúszni belőlem,már tiszta ideg vagyok.reméllem holnap megvizsgál az orvos.
2011. jún. 4. 13:07
 1/7 A kérdező kommentje:
a lényeget nem is irtam 26hetes terhes vagyok
2011. jún. 4. 13:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzed. És ha már szülés előtt állsz akkor nem árt kicsit utána nézned a női anatómiával kapcsolatos legalapabb dolgokkal. Pl, hogy hol van a méhszáj.
2011. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nyitva van, nem érezheted, azt, hogy nyílik viszont igen, ez kellemetlen, szúró érzés valahol a csípőcsont mögött.

Te nem tudod megnézni (tükörrel sem) vagy kitapintatni, ez utóbbit ne is próbáld, mert csúnya fertőzést vihetsz be magadnak.

Ha esetleg nyitva is volna a méhszájad, a gyerek nem csúszik ki, ettől ne aggódj, nem tud ilyet művelni (ha így lenne, akkor időnként kipottyanna egy-egy gyerek anyukájából az utcán a terhesség vége felé. komoly meló nyitott méhszáj mellett is a szülés).

2011. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,tudom kicsit hülye kérdést tettem fel,de picit megrémültem .
2011. jún. 4. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet érezni, csak ha nyílik.


Legalábbis nekem eszméletlen jóslóim voltak a 29.-30. héten. Baromira szenvedtem, csak feküdtem és lihegtem volt hogy fél óráig is. Aztán 32. heti vizsgálatkor kiderült hogy 4 cm-re végig! nyitva vagyok. Be is fektettek, de semmit nem csináltak.


A kisasszony 39+4 hétre született, villámgyorsan, fájdalom nélkül :) mert azt mondták az első pár centi a fájós utána már gyorsan megy és tényleg :)

2011. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók már mindent leírtak.

Én kiegészítésképp annyit tennék hozzá,hogy nekem kinyílt úgy 2 ujjnyira,hoyg észre sem vettem.

Ez a 32. héten volt,be is fektettek.

2011. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,voltam dokinál és rendbe van minden
2011. jún. 10. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!