Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Főleg...

5 hetes terhes vagyok. Főleg reggel és este forog velem a szoba. Ez normális?

Figyelt kérdés
Már 2 napja, minden reggel amikor felülök az ágyban elkezd forogni a szoba. Ez egész nap tart csak nem olyan intenzíven, illetve "rohamokban" jön. Este szintén nagyon szédülök. Másnak is volt ilyen?? Aggódom nagyon.. :(
2009. márc. 19. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A vérnyomásod rendetlenkedik neked is. Ez nagyon sok kismamával megesik, főleg a terhesség első harmadában. Nagyon lassan ülj fel reggel az ágyban, inkább az oldaladra fordulj először és onnan told fel magad. Mielőtt felállsz, kicsit nyújtózz néhányat, mozgasd meg magad, végezhetsz pár fejkörzést is szépen, lassan. Ez segít a vérnyomásodat feltornázni. Nappal próbálj szabad levegőn sétálni egy keveset, minél többet szellőztess a szobában. Igyál sok folyadékot, mert ez is emeli a vérnyomást. Ha szereted, megihatsz naponta 1-2 kávét is. nagycsaládos anyuka Idővel el fog múlni, addig is kitartás!
2009. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget! Mértem a vérnyomásom, tényleg kicsit alacsony volt. Épp enyhe kávét iszogatok :) Most akkor kicsit megnyugodtam, de ha nem múlik, jövőhéten megyek dokihoz, biztos ami biztos. :)

Mégegyszer nagyon köszönöm! :)

2009. márc. 19. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális jelenség, csak megerősíteni tudom a fentebb írottakat:)))

33 hetes

2009. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Jó tudni hogy nem vagyok "egyedi eset", és ez normális. Így már nem aggódom, és óvatosan fogok felkelni minden reggel.. :)
2009. márc. 19. 09:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is 5 hetes 6 napos terhes vagyok.Velem is szokott forogni a szoba.Váratlanul törnek rám a szédülések,de nem tartanak olyan hosszan.Hála istennek!Szerintem az lehet terhesség velejárója is namcsak vérnyomás.Hát bízzunk benne minél hamarabb elmúlik.Boldog babavárást!
2009. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én ma vagyok 5 hetes 4 napos de hála ISTENNEK semmi bajom nincsen még.boldog baba várást kivánok neked:))))))))))))))))
2009. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatást! :)

Nektek is boldog babavárást.. :))

2009. márc. 19. 10:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én 5 hetesen csak akkor szédültem,amikor éhes voltam,volt olyan hogy hajnal 2-kor muszály volt pár falatot ennem,annyira szédültem,szerencsére más nem volt.


11+1heteske

2009. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!