Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos! Pár napja hasmenésem van...

Sos! Pár napja hasmenésem van (nem folyamatos) fáj a derekam, hátam nagyon, zsibbad a lábam. Jelentheti a közelgő szülést?

Figyelt kérdés
37hetes leszek pénteken.méhszájam 3111 volt kedden.sokat keményedek,és a lábam zsibbad.a hasam lejjebb ment viszonylag.fejem is fáj de érdekes mert az sem folyamatos,és hányinger detto.mi lehet?ezzel még kihuzhatom a végéig?
2011. jún. 5. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasmenésem én szerdán leszek 37hetes.joslo fájásid lehetnek még 41ik héten is és semmi.nekem igy volt fiammal 42hétbe szültem meg ugy inditották.mondjuk az már jo jel hogy tágulsz.
2011. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!