Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak vasárnapra nem...

Még csak vasárnapra nem várom, de van néhény fura tünetem, segítettek? Soha nem volt savam, most meg iszonyatosan kínoz pár napja. Lehet ez a baba tünet?

Figyelt kérdés
A tesztem ma szellemcsíkos lett, bár még nagyon korán teszteltem.. és állandó teltségérzésem van.
2010. jan. 27. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán.A nem várt előtt nekem szurkált a hasam+szellemcsík.Most a kiságyban alszik.
2010. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet simán:-)))A sav nekem is az elejétől van,pedig előtte azt se tudom mi az.Sajnos egyre rosszabb:-(((Szurkolok!
2010. jan. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a sav volt az elso terhessegi tunetem. Nagyon kellemetlen volt, reggelire mindig sima piritost ettem vagy kekszet ragcsaltam. Ittam tejet is de az csak pillanatnyilag segitett, utanna par percre ra ismet sok volt a savam. Eltartott kb a 14-dik hetig es azota nem jelentkezett. Remelem mar meguszom mert nincs sok hatra. Jo eros pozitiv tesztet kivanok neked vasarnapra! :)

37 hetes kismama

2010. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!