Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. hét után ugye már nem...

A 12. hét után ugye már nem hal el tünet nélkül a baba?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De miért gondolsz ilyenekre?

2010. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem sajnos megtörténhet, az egyik ismerősnek a 39. héten halt meg a baba, csak az NST-n vették észre, hogy nincs szívhang. :( Borzasztó.

De miért gondolsz ilyenekre? Fő a pozitív gondolkodás!

2010. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Ismerősömnek 22 hetesen halt el a magzata!Minden előjel nélkül!Szomorú!De te ne is gondolj ilyenre!Veletek nem fog ilyen történni!:)Boldog Babavárást!!33 hetes kismama
2010. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező szerintem nem azt kérdezi hogy van e előzménye hanem hogy észreveszi e ha elhal a magzat
2010. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
ÉN nem vettem észre...
2010. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Rokonimnal 12-13 heten vettek eszre, hogy mar meghalt, mert nincs szvhang. Elozo napokban meg megvoltak a tipikus terhessegi tunetei, ami az elso babajanal is voltak, meg vele is.. Masnap uh-on mar nem volt szivhang, ismet elvetelt...:((( egyutt sirtunk, mert pont egyszerre vartuk a babainkat, csak en majusra o meg augusztusra....:(((((

Egy 39+1hetes kismami

2010. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Amikor szültem, a szobatársamnak az előző babája a 38ik héten halt meg, azt mondta nem vett észre semmit, csak a vizsgálaton nem volt szívhang.

De ne gondolj ilyenekre.

2010. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezt a kérdést rendszeresen felteszik. Én is elkövettem ezt a hibát. NE tegyél fel ilyen kérdéseket, mert mindenki tud rémtörténeteket mesélni, de neked erre most semmi szükséged! Persze, minden előfordul, olyan is, hogy emberünk megy haza, fejére esik egy tégla, és meghal... Mégsem félünk tőle.


Ezzel együtt természetesen mélységesen együttérzek azokkal, akik elvesztették a magzatukat. Viszont, kedves Kérdező, az ilyesmi nagyon ritka!

2010. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!