Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam védőnőnél és szerint...

Ma voltam védőnőnél és szerinte nagyon alacsony az afp-m! Baj van?

Figyelt kérdés
Dokinak még nem tudtam megmutatni, ezért se izgultam, de ma mondta a védőnőm,hogy nagyon alacsony.Nem értem, mert csináltattam kombinált tesztet, ami szinte kizárta a down-kórt! Mondjuk 17+3 naposan vették le az afpt! Lehet,hogy csak ezért?
2009. márc. 19. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az AFP nem igazán megbízható, szerintem a kombinált teszt felülírja az AFP-t, ne izgulj biztos nincs semmi baj.
2009. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkorák lettek az értékeid és hány éves vagy?Ez elég fontos lenne,ha közölnéd.
2009. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
0,60 Mom és 23 éves multam! Tehát nem hiszem, hogy bármi baja lenne a babónak! Ugye?
2009. márc. 19. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 0.4-2,5-ig jkók az értékek,neked milyen referencia határértékek vannak megadva?Mennyi lett a kombinált teszted eredménye?
2009. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kombinált teszted jó, akkor az AFPvel addig ne foglalkozz, amíg az UHn nem utal semmi bajra, mert akkor sajnos nyert:S:S de ilyen nem lesz.

Amúgy ha később veszik le a vért, az is befolyásolja, vagy rossz adattal korrigálnak, meg ilyenek.

Ha megnézed(nálunk részletezik) akkor van egy súlykorrekciós érték is, amit hacsak nem meztelenül mértek 100%pontos mérleggel, bizony picit elszámolhattak a kapott súly miatt. +a korod is, hozzá járul, hogy az érték ne legyen átlagos.

Ne aggódj.

2009. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az AFP-vel ne foglalkozz,mert ha nem pont 16 hetesen veszik le,nem mutat jó értéket!És ne hagyd,hogy a védőnő telebeszélje a fejedet,mert ahhoz nagyon értenek,felidegesitik csak a kismamákat!Nekem 97 volt az AFPm nem érdekelt,a barátnőmnek meg 6,azt mondta neki a védőnő,hogy akinek alacsony az ikerterhességre utal,azt 1 babája lett.Elment még magzatvizvételre is én meg visszautasitottam.Az én gyerekem egészséges,az övé meg nemegészen!Lazits,pihenj,élvezd a terhességed!Gratulálok a babához!
2009. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kombinált tesztem 1:9500, tehát a Dokim szerint szinte 0% az esélyem!:)
2009. márc. 20. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!