Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélyem egy koraszül...

Mennyi az esélyem egy koraszülésre?

Figyelt kérdés
Az első gyermekem 38 hét 6 napra született. De most nagyon félek hogy hamarabb jön, mivel nem tudom magam kímélni egy két és fél éves mellett. Szedek omega 3-at mert az hallottam az is segít elkerülni a koraszülést. Szerintetek mennyi az esély erre?
2011. jún. 8. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Semennyivel nem több, mint bárkinek. Nem azért lesz koraszülött egy baba, mert nem tudok a tesó miatt kímélni magad. Ne aggódj.

De ha megnyugtat: 2 évesen születette a kistesó, 24-dik héttől kinyílt a méhszájam, 20 héttől rendszeresen keményedtem. 36-dik héten 110-es fájásokat mutatott a ctg. Közben a naggyal korházban voltunk a gyerekosztályon. És a happy end 39-dik hétre született a tesó.:-D

2011. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyi mint bárki másnak,nem vagy veszélyeztetett tehát nem is kell (annyira) kímélned magad,még az is lehet,hogy túl hordod! Én a 6ik hónaptól voltam veszélyeztett fenyegető koraszüléssel kerültem kórházba,az utolsó hónapban már aktív lehettem,az is voltam nagyon.Én túl hordtam a babámat!
2011. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért ezek a történetek kicsit megnyugtatnak, én azt hittem köze lehet a koraszülésnek ahhoz hogy emelgetem, kúszok mászok a kicsivel.
2011. jún. 8. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis :-D
2011. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14 honap van a ket fiam kozott, a nagyobbik aktiv gyerek volt nagyon. Egesz nap meg sem alltam, ejszakaztam, 2 koltozesunk volt a masodik terhessegem alatt, egyszer kulfoldrol ide, utana panelbol egy hatalmas kertes hazba.

Meg dolgoztam is harom honapot felido utan, fizikai munka volt.

Mindenki azt mondta, hogy ez a gyerek nem fog bentmaradni vegig, mert tenyleg nem jutott idom magamra, a pihenesre.

Es megis a 40. heten szultem.

Szoval a fizikai megterheles nem jelent egyertelmuen koraszulest.

2011. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!