Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor hagyjátok/hagytátok...

Mikor hagyjátok/hagytátok abba a munkát? Mit dolgoztok/dolgoztatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 13:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én 27 hetesen hagytam abba, egy bankban dolgoztam call centerben ez sem fizikai munka de agyilag megterhelő bármilyen furán hangzik. Folyamatos behallgatások, ellenőrzések, értékelések, hetente tesztírás és min.90% az elvárás mindenben. Emiatt nagyon stresszes is meg hát ugye nem tudhatod előre milyen ember lesz a vonal másik végén. :p Engem már úgy küldtek táppénzre a munkahelyemről mert már nem nyújtottam azt a szintet amit előtte és így megkértek, hogy inkább maradjak otthon. :o Meg különben is november vége volt esett a hó, influenza járvány, vonattal jártam be ráadásul akkoriban voltak ezek a hülye vasutas sztrájkok hetekig stb...
2011. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ahogy biztos lett,hogy velem van,a 7. héten.

Főpénztáros voltam.

2011. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38 hetesen hagytam abba, aznap amikor megszületett a kisfiam :) Irodavezetőként dolgoztam, de ez nem az ücsörgős fajta. Napi 140 km vonattal, egész nap rohangálás, telefonálgatás, csupa stressz:) De imádtam, simán dolgoztam volna még, ha a kisfiam is úgy gondolta volna :)
2011. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én extrém eset vagyok. Az első gyerekkel a 32. hétig dolgoztam. Februarra voltam kiírva, és a karacsonyi szabik utan mar nem mentem vissza. Majd volt egy késői vetélésem - 22. hét - utana egy korai vetélésem - 9. hét - és úgy döntöttem, hogy nem vagyok hajlando tappénzre menni, ha újbol terhes leszek. Nem is mentem. Amikor szabin voltam, akkor csak azon jart az agyam, hogy elfolyik a magzatvíz, fajasaim vannak stb. Minden nap majdnem szültem. Mentem is vissza dolgozni, hogy ne magammal foglalkozzak. Bar én is levezettem minden nap 80-90 km-t télen, de legalabb nem pörgött az agyam. Keltem inkabb 5.20-kor, csak ne legyek hipohonder és nehogy bevonzzam ismét a rosszat. Úgyhogy én a munkahelyről mentem szülni. Előző nap még targyaltam, majd masnap bementem, és reggeli utan éreztem, hogy jönnek a fajasok. Egyből 3 percesek jöttek. Beültem a kocsiba, elmentem a munkahelyemtől 10 percre lévő korhazamba, és 3 ora múlva megszületett a masodik gyerekem. Azért sem mertem otthon maradni, mert a hazunktol minimum 40 perc a korhaz, ha nincs dugo, és nem szerettem volna autopalya pihenőben megszülni. Így a sors megoldotta... Tudom, hülye vagyok, de így született egy stresszmentes gyerekem. Egyébként szellemi munkat végeztem/végzek, és emberekkel foglalkozom.
2011. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a 7. hónap végén jártam amikor abbahagytam, mert totál kiborultam - bankban dolgoztam és ordítozó ügyfelek, enni - pisilni alig tudtam kijárni - és ha hiány volt azt meg nekünk kellett állni részben . Én egy ilyen stresszes nap után mikor hiányom lett - mellesleg meglett - telt be a pohár! Most bentlakásos ápolóként dolgozom dilisekkel és a 14. hétben vagyok :) szóval nem tudom meddig bírom majd :)
2011. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az elsővel a 30. héten, ügyfélszolgálatosként dolgoztam én is. A másodikkal a 31. héten, 2 hete. Most 18 hetesen mentem vissza dolgozni, nekem is volt 3 sikertelen terhességem és otthon én is állandóan figyelgettem magam, mindig fájt valahol. A munka legalább elterelte a figyelmemet és sokkal fittebb is voltam, mint amikor otthon "pihentem" (amennyire egy 2 éves mellett lehet).

3 hónapot dolgoztam, irodai munkát.

2011. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
22 hetesen orvosi utasításra. Konyhai kisegítő
2023. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!