Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a tapasztalatotok a Debrece...

Mi a tapasztalatotok a Debreceni Klinika szülészetén az ultrahangvizsgálatról? Tajtinéról vélemény esetleg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 20:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azért arra kiváncs lennék kinek van több peres ügye... Azóta olyanokat hallottam a klinikai ultrahangról, (ott dolgozóktól is) hogy hihetetlen...
2011. júl. 2. 23:34
 12/17 anonim ***** válasza:
:( Uncsim ott dolgozik,félelemetes,hogy mik mennek ott az UH-n.
2011. júl. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mik? Meséljetek már! Szeretnék még egy babát, legalább hadd tudjam, mi vár rám.
2011. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az hagyján, hogy milyen módon (le)kezelik a kismamákat a szonográfus "szakemberek", de nem én vagyok az egyetlen akit a 38. héten olyan dolgokkal ijesztgettek (a méretek túl kicsik, illetve hydrocephalus vagyis vízfejűség gyanúja) amit oly egyértelműnek tüntetett fel a "kedves" ultrahangos, hogy már a teljesen egészséges gyerekemről elhittem, hogy lehet valami baja. Természetesen , mikor megszületett az újabb ultrahangon teljesen rendben volt minden, és a méretei tökéletesen arányosak voltak. De ez csak az én történetem. Állítólag ezt rengeteg kismamával eljátszák a terhesség végefele... Szakmailag sem tartom sokra az ott dolgozókat, de emberileg meg aztán pláne nem! Mintha a 38 héten kiderülő betegség bármit változtatna, mi lesz talán nem szüli meg az ember?! Van ismerősöm aki a 16 héttől hetente járt uh-ra, végig idegeskedte a várandósságát, végül persze egészséges volt a baba. Volt aki majdnem elvetette a 6 hetes magzatát, mert az uh-on elhaltnak vélte, és az abortusz előtt a doki csak kért még egy ultrahangot ahol már látszott a szívdobogás. Nemrég szülte meg az egészséges gyereket. Elhiszik és túlmisztifikálják a saját fontosságukat, mikor sz.rt sem ér ez a sok futószalagon készült ultrahang lelet. Persze segíti a diagnosztizálást, de hát azért túlzásokba nem kéne esni a jelentőség tekintetében, hiszen rengeteg a tévedési lehetőség.
2011. júl. 6. 14:55
 15/17 anonim ***** válasza:

Az olvasottak alapján értem, hogy az első lányommal a 38. héten miért mondták, hogy nyelőcsőszűkülete van.

Majd frászt kaptam, aztán egészséges lett és még a doki is erősítette bennem a hitet, hogy valami baja van a gyereknek. Hát nem ez a doki volt az ügyeletes akinél szültem.

Férjem erre a "diagnosztikára" azt mondta, hogy annyi vizsgálaton voltam, hogy kizárt, hogy eddig nem vettek észre semmit, most meg beköpik itt szülés előtt, hogy ez van.

A 2. lányommal meg mondták szörnyülködvbe, hogy milyen pici gyerek..stb. Indított szülés volt 2 óra múlva meglett a gyerek 3300 grammal és gratuláltak, hogy milyen szép nagy baba :)

2011. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Senkinek nem ajánlom a Tajtinét!!!!!!!! Soha életemben ilyen bunkó, érzékeltlen emberrel nem találkoztam. Az a bolond, aki a magánrendelésére megy és még fizet is neki.
2013. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Lehet köpködni Tajtinét, de tény, hogy nagyon ért ahhoz, amit csinál. A látottak alapján, és a mért adatok alapján tudja mondani a dolgokat. Én 3x szültem, 6x voltam nála magánban 4D UH-n és mindig nagyon alaposan megnézte a babákat, és semmi hiba nem volt abban, amit mondott. A 3. babánál pedig volt gond is, de ott is mindent alaposan megnézett és precízen elmondott.

Debrecenben szerintem ő a legjobb.

2013. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!