Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a terhesség legsűrübben...

ManóÓócska kérdése:

Mik a terhesség legsűrübben előforduló tünetei az első hetekbe, hónapba?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is Mindenki másképp éli meg.

De előfordul:

1. mellfájdalom - az enyhétől- a "csak hozzá ne érjem még a póló se" kategória.

2. rosszullét - a nap bármely szakaszában! ez is lehet csak émelygés de akár többszöri hányás is!

3. fáradékonyság - szinte végig aludnád a napot, vagy csak bámulnál ki a fejedből

4. orrvérzés

5. furi szagok, ízek, amik eddig nem voltak!

6. hirtelen megkívánsz valamit és azt napokig! eszed is! (káposzta, uborka, valaki csak paradicsomot, de ez mindig változó!)


Remélem nem hagytam ki semmit, de ha igen akkor majd mások úgyis pótolják :)

2011. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

De ha szerencsés alkat vagy, szinte tünet nélkül átvészeled a terhesség kezdeti szakaszát (is). Én pl. egyik terhességem alatt se észleltem szinte semmi tünetet, enyhe aluszékonyságon kívül.. pedig 4 gyerekem van :)

2011. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kajaundortól szenvedek, fáj a mellem, folyton álmos vagyok és a rosszullét mindig megtalál:D

9hkm

2011. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!