Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is naponta többször...

Másnak is naponta többször kinyomja magát a babátok? Annyira, hogy úgy érzem szétszakad az alhasam, derekam és eléggé fáj. De még egyáltalán nem keményedik.38+2 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez már csak ilyen... :D Helyezkedne a kis drága csak már helye nem nagyon van! Nekem is időnként hihetetlen formákat vett fel a hasam, a párom rosszul volt a látványtól! :) A haskeményedés is fog jönni, ne aggódj!


Boldog pocakosodást!

2009. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Bízom benne,hogy jönni fog,mert már úgy mennék szülni,hogy végre a karomban tarthassam a kisfiamat.Jöv.vasárnap pedig mindjárt itt van,és még semmi jele,hogy kiszeretne jönni...vígan mocorog:))
2009. aug. 11. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is ugy kiszokta magát nyomni a kisfiam,hogy azt hiszem kiugrik a pocakomon ott ahol épp nyom.a derekam szinte fojamatosan le akar szakadni,és tegnap,valószínű az időváltozás miatt,egész délután és este olyan volt a pocakom mint a kőszikla,de semmi fájás nem volt.pedig nagyon reménykedtem hogy majd a hidegfront meginditja a szülést,de az én drágám olyan jol érzi magát odabenn hogy néha azt hiszem h ki sem akar jönni :) .tegnap voltam uh-n és azt mondta a doki h nagyon lenn van a prücsök,és a héten meglesz a fiam.na majd kiderül.a nyákdugóm már egy hete elment és azóta egy joslom volt,pedig elötte napi szinten volt,de azóta semmi a keményedésen kívül.

könnyű szülést.

38+3 hetes

2009. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Nálunk is ugyanez a helyzet:))))Mondjuk ma úgy ébredtem,hogy fáj a hasam.....azóta is,remélem már lesz valami:)))Nekem sokat keményedik a hasam,főleg éjjel meg hajnalban!Mikorra vagytok kiírva?És hol szültök?

38+3 km

2009. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem most a szeméremcsontom kezdett el fájni,főleg ha megyek,vagy "hirtelen"fordulok,mozdulok.A derekam és az alhasam reggel óta egyfolytában fájdogál,de nem keményedik.Fájásmérésre pénteken kell mennem,de nagyon örülnék,ha addig történne már valami:)Én aug.23-ra vagyok kiírva és Kiskunfélegyházán fogok szülni.Te?
2009. aug. 11. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Én augusztus 24-re vagyok kiírva és Esztergomban szülök!Bár a 4d szerint 13-a vagyok kiírva........:)Ma én is nagyon nem vagyok jól:( reméljük már babázhatunk lassan!Könnyű szülést kívánok

2009. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

10:34-es vagyok.

én aug 22-re vagyok kiirva,és Keszthelyen fogok szülni.érdekes,mer miota lejjebb ereszkedett a pocakom és beékelődött a fiam feje azóta könnyebben vagyok,már a savam sem kinoz,a mozgás(ágyba megfordulás,felkelés)is könnyebb,csak ez az eszeveszett hát és derékfájás,pocakkeményedés ne kínozna folyamatosan,no meg nagyon rosszul alszok már pár napja.

2009. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

bocs 10:37 és nem 10:34.

ma mindent félre irok :)

2009. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!