Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én szenvedek ettől? Ki...

Csak én szenvedek ettől? Ki mit használ rá? Magyarázat lent. Nem lehet ettől baja a babának ugye?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok és mióta jön a babus azóta szinte kisebb nagyobb szünetekkel( 1-2 hét) de folyamatosan van folyásom meg viszketésem (nem vészes de zavaró).
2011. jún. 19. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt jellemző a gyakori gombás fertőzés, hisz az immunrendszered eleve alulteljesít. Menj orvoshoz, kérj gyógyszert, mert az állandó fertőzés nem tesz jót!
2011. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 24.heti cukor vizsgálaton derült ki, hogy a vizeletem nagyon nem jó.Azonnal mentem a dokimhoz, felírt Klion hüvelykúpot meg Canestein krémet.10 napig használtam utána minden oké lett.Nekem nem viszketett de a doki is pont ezt kérdezte.Azonnal menj orvoshoz mert időben kezelni kell, hogy tényleg ne legyen nagy baj.
2011. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én ugyanígy voltam mint Te!Mindeféle kúpot,krámet felírtak,de mire vége lett a kúrának 3 nap múlva kezdődött előröl!!!!!Semmi nem használt!!!Sajnos a felszálló fertőzés igenis okozhat gondokat(koraszülés,burokrepedés),de szerencsére ez ritka.A dokim a végén felírt egy tablettát(szájon át szedhető),ami csak 1 szem tabi és kiöli a gombát,nagyon jó volt!Tényleg megszünt!Kb 21 hetes voltam akkor,a terhesség végéig talán még egyszer jött elő,akkor is kaptam ezt a tabit!!!

És csak egy fajta intimmosakodót használhattam(azóta is csak azt használom),mert tényleg szuper és nem drága!


[link]

ez a tabi


[link]

ez a mosakodó gél,de ezt nagy 250ml érdemes venni ,mert ez 1400 körül van míg a kicsi 100ml valami 900-1000 körül.

2011. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt viszketés, bekentem canestennel pillanatok alatt elmúlt, és vissza se jött. Folyásom is volt végig, de erre kaptam hüvelytabit, ami helyre hozta.
2011. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!