Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vetélek a terhességi...

Edus83 kérdése:

Ha vetélek a terhességi teszten lévő csíkok lehetnek erősebbek mint amikor pár hete csináltam?

Figyelt kérdés
Ha vetélek a terhességi teszten lévő csíkok lehetnek erősebbek mint amikor pár hete csináltam??De a melleim nem fájnak már annyira:((
2009. márc. 24. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért vetélnél? A HCG hormon szint a terhesség előrehaladtával csökken elvileg. ez az a hormon, amit a teszt kimutat. nem értem, miért agyalsz vetélésen?
2009. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért erősebb a csík, mert a 12. tergességi hétig növekszik a hcg hormon szintje és majd csak utánna kezd el csökkeni!!!Tehát az erősebb csík még véletlen sem a vetélést jelzi!!!
2009. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem természetes, hogy minden édesanya izgul, hogy minden rendben legyen a babával, a terhességgel, főleg, ha első terhességről van szó.

Állítólag a tünetek és a hcg a magzat felszívódása után még napokig, 1-2 hétig is jelen vannak.

Az, hogy mostanában kevésbé fáj a melled, nem azt jelenti, hogy elment a baba, egyszerűen van egy növekedési folyamat a melledben, amivel átalakul. Ez folyamatos, de ha néhány napig kevésbé érzed, nem azt jelenti, hogy baj van a babával. Vissza fog még jönni a mellfájás, nekem is néha elviselhetőbb 3-4 nap, aztán majd megőrülök a fájdalomtól! Ne aggódj!

2009. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:))!!!petezsákom elvan deformálódva és volt benne valami de még nem élt és már nem reménykedem:((!!
2009. márc. 24. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!