Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokim azt mondta, hogy a...

A dokim azt mondta, hogy a rutascorbint /3x1/ ne hagyjam abba.7. héttől szedem barnázás miatt, most 14 hetes múltam, már nincs színes folyásom. Nem árt? Szedte vki sokáig?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Nekem a 6. héttől adták az utrogestant, tegnap voltam 8 hetes ellenőrzésem jó erős barnázással, eddig (kop-kop-kop) minden rendben, de a 13. hétig szednem kell és utána meglátjuk. Ha gondot okozna, biztosan nem mondanák, hogy szedjük ilyen sokáig.
2009. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!!!Én az 5.babómat várom az elöző terhességeimmel hálisten nem volt semmi baj sajnos most a terhességem elején halt meg Édesanyám ez olyan megrázkódtatás volt nekem,hogy barnás folyásom lett néha rózsaszin.Vérzés,görcs nem volt de ez is nagyon megijesztett.Én is Rutascorbint kaptam rá de én 3x2 őt szedek.Bár én még csak 10 hetes vagyok de nekem is tovább kell szednem még és szó sincsen arról,hogy abbahagyjam.Sőt,én igy "nyugodt"vagyok,hogy szedem!!!!!Remélem nem lesz baj,mert ez a trauma nekem nagyon nehezen dolgozható fel.

Neked is minden jót kivánok és probléma mentes baba várást!!!!!

Szeretettel üdvözöllek:Rta

2009. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!