Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SEGÍTSÉG! Genetikai mintavétel...

SEGÍTSÉG! Genetikai mintavételnél mi a teendő? Mennyi a kockázat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tegnap voltam terhesgondozáson, 19 hetes vagyok, és azt mondta, az egyik értékem a határon van, nézessem meg.

Elmentem a kórházba, ahol szabályosan körberöhögtek, hogy kár volt engem ennyire megijeszteni, én amikor a tanácsadó jobban megnézte a vérvételes papírt, talált egy eredményt, ami 2,5 alatt jó, és nekem 2,85.

Elkezdte magyarázni, hogy akkor majd a méhlepényből vagy honnan vesznek mintát egy nagy tűvel, és 3 hét mire kiderül, baj van-e, de ha baj van, akkor sem tud mit csinálni, el kell hajtani a babát, stb.


Nagyon megijedtem, volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lett a vége? Mire számítsak? Maga a vizsgálat fáj? Van kockázata? SOS :(


2011. jún. 21. 17:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a Bajcsyban csinálták, nagyon kedves mindenki és nagyon profi. Ha ilyen előrehaladott terhességről van szó, akkor előre fognak venni a vizsgálattal, nem kell kivárni a 3 hetet.
2011. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót!
2011. jún. 22. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!