Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május 16-ra várom a második...

Május 16-ra várom a második babámat. Kik azok akik kb. ilyenkor szülnek? Ki hogy érzi magát? Hol fog szülni? Fiú vagy lány? Hogy álltok a kelengyével? Kórházi csomaggal?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én is a második kukisomat várom máj.17-re. Már mindent összekészítettem mert volt hogy pár hetet a kórházban húztam le,és hát lássuk be az apukák kelengye ügyben nincsenek a top-on:D Szóval és ahogy a párom mondja szülésre kész vagyok. Persze legalább a 37.-ik hetet ki szeretném várni...nálam programozott császár lesz mert szivbeteg voltam "vagyok" és nem kockáztat a dokim. Az első babóm 4 kg feletti volt 58 cm-rel és hát most ez a baba nagyobbnak tűnik. Végre tök jól érzem magam,holott most kezdtem felvenni a vénás vasinjekciókat mert alig 5-ös a vasszintem...dokik szerint "húznom kéne a beleimet"olyan fáradtnak kéne lennem. Én meg most pörgök. Eddig 23 kg-ot híztam és a pocim 106 cm. Szerencsére semmi vizesedés és panasz,de ezt csak hallkan jegyzem meg mert eddig mindíg elkiabáltam:D

Veled,veletek mi a helyzet? Nevekkel hogy áltok?

2009. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok... Szekszárdon fogok szülni...vagy legalább is ugy készülünk:D
2009. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia


Én május 19-re várom az elsőt. Fiúcska lesz, Gellért lesz a neve.

Szegeden fogok szülni. Mostanában már elég gyakran fáj a derekam és a hasam is feszülget. Nehezen tudok elaludni, nem találok kényelmes pozíciót és sokszor járok pisilni. A picikém mostanában a jobb oldalon a bordámat rugdossam, ami elég kellemetlen. :)

A kelengye alakulgat, már van egy pár dolog, ami megvan. Babakocsi, bölcső, néhány ruhácska. A kórházi csomagom még nincs összepakolva, majd olyan 36. hét környékén. Azzal még ráérek. Ami még hiányzik a babának majd a 36. hét környékén fogjuk beszerezni. Addigra megkapjuk a mamáktól azokat, amiket vettek és majd akkor látjuk, hogy mi kell még.

Nektek fiú vagy lány? Mik vannak már meg? Hány kilónál jársz? Milyen tüneteid vannak?

2009. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én május 15-re vagyok kiírva,punissal,Csenge lesz

Én még csak most kezdem összerakni a kórházi csomagot

Én a Margit kórházban fogok szülni

2009. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szekszárdi pocakos vagyok. Az én kukisom még faros...aki egyébként Barnabás lesz.Alig vettem pár dolgot, mert a bátyó csak 3.5 éves és örököl mindent a picur.Néhány textilpelus,és egy két uj ruha,de semmi több. Megjegyzem hihetetlen mázli... És a Szegeden szülő pocakosnak...én 5 éve költöztem ide Szegedről,vagy is a környékéről:D mi lappföldinek számítunk erre a buckalakók közt:D
2009. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nekem is fiú lesz a második is,Bence lesz a neve.

Mivel nekünk is szinte minden megvan a nagyobbról(3 éves),így sok mindent nem kellett vennem.A kórházi csomag készülget.Én idáig 12 kilót híztam,de nagyon nagy a hasam.

Egész nap pisilni járok,rosszul alszom,sehogy sem jó feküdni.És egyenlőre még mi is farosak vagyunk.Kíváncsi vagyok befordul-e a végéig.Pesten a XX.kerületben fogok szülni.Most nem fogadtam orvost,az elsőnél nem voltam megelégedve vele sajnos.

Nektek van orvosotok?

2009. márc. 24. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:
én màjus 15. re vàrom a kis Màtyàsomat. én luxemburgban fogok szülni. eddig 12 kg hiztam. de màr sajnos kezdek vizesedni.egyre nehezebb aludnom. viszont most érzem magam a legjobban. a kis manom nagyon szépen növekszik 2000g volt 31. héten. màr mindent meg vettünk csak festeni kell a kis szobàt és a baba cuccokat kell még kimosni. nagyon vàrom màr a màjust!
2009. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Pesten a XX.-kerületben (Janh Ferenc kórház) fogok szülni május 8-án. Nekem negyedik baba, van három lányom 13,10 és a kicsi két és fél éves. Most kisfiunk lesz Dominiknak fogják hívni. Már majdenem mindenünk megvan de a kórházi csomagot majd én is csak a 36-hétre rakom össze.

34-hetes kismama

2009. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!