Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességed alatt már...

A terhességed alatt már érezed/érezted hogy az általad választott név passzol a születendő gyermeked karakteréhez?

Figyelt kérdés
Beigazolódott? Vagy csak arra gondolsz/gondoltál hogy neked tetszik az az adott név és kész?
2011. jún. 22. 19:41
 1/6 A kérdező kommentje:
érzed
2011. jún. 22. 19:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fiamnál már fogantatás előtt kiválasztottuk a nevet,pozi tesztnél tudtam,hogy kisfiú lesz,és nagyon illik rá a neve! Kistesónál is kiválasztottuk a nevet fogantatás előtt, lányt szerettünk volna,és azt mondja a doki,hogy az is lesz,és már most tudom,hogy illik rá a neve!:)
2011. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már a pozitív teszt után 2 héttel Sugikaként él a köztudatban a picinyem, ugyan még semmi sem utalt a nemére, én tudom, hogy lányom lesz :)
2011. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor éreztem először, hogy illik rá a neve, amikor 4D-s ultrahangon láttam a kis aranyos mosolygós pofiját. Olyan neve van, amit nagyon aranyosan lehet becézni. Egészen addig csak azt gondoltam, hogy szép név és illik a vezetéknévhez. Soha előtte nem jutott eszembe, hogy így nevezném el a lányomat. Aztán mióta már itt van velünk, még inkább úgy érzem, hogy nem tudtunk volna ennél passzolóbb nevet választani neki :-)
2011. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 haramia ***** válasza:
100%

...én nagyon sokáig gondban voltan a nevet illetően, aztán egyszercsak mint vmi égi sugallatra minden összeállt. Éppen utaztam olyan 6-7 hónaposan vizsgázni, azon agyaltam, hogy én már sosem fogok jó nevet találni, amiről elsőre érzem, hogy EZZZZZZAZZZZZ :) amikor megállt a vonat egy állomáson, felnéztem és MÁTÉSZALKÁN voltunk, csakhogy egy fa lombja, kitakarta a "szalka" részt. Én meg csak így bambultam magam elé, hogy Máté...és beugrott hogy előző nyáron mikor táboroztattam gyerekeket, volt egy Máté nevű közöttünk, akivel nagyon jó "barátok" lettünk. Tetszett, hogy gyereknek is passzol ha édesen mondod és felnőttként is jó egy komolyabb élethelyzetben (vizsga, tárgyalás, állás akármi)Nincs a múltamban ex, aki Máté lett volna,vígy teljesen tiszta lappal indul ez a név, ami mostmár örökre az én csodálatos kis krapekom fog eszembe jutni...alig várom, hogy találkozzunk <3

38+6hkm

2011. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy több válaszban olvastam, hogy a kismama megérezte, hogy milyen nemű lesz a babája. Én is érzem, hogy kisfiam lesz,(bár most a 15. héten járok és még nem állapították meg hivatalosan) de már a terhességi tesztnél biztos voltam benne. A nevét is tudom és érzem, hogy illeni fog Hozzá.
2011. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!