Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam orvosnál és jó hírt...

Ma voltam orvosnál és jó hírt közölt velem. Jön a baba. Elmagyarázná valaki hogy mit is írt az orvos? Utewrusban 7,5mm petezsák, benne szikholyag. Hány hetes vagy napos lehet a babám?

Figyelt kérdés
jövő héten mekkora fog lenni?
2009. márc. 26. 15:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem kéne már nagyobbnak lennie?
2009. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
szerintem is nagyobnak kellene lennie.én gondolom hogy a ciszták miatt lehet valami.de azt sem értem hogy ciszta alatt is teherbe lehet esni?
2009. márc. 26. 16:04
 13/17 anonim ***** válasza:

Pár nap eltérés nekem is van, hiszen 03.18.-án voltam a 12 hetes uh-n,és akkor volt 62,9mm,illetve 12hét+5napos!de a mensim alapján csak 12.hetes voltam!!

na mind1, ne aggódj!ha vmi kiderült a dokinál és ha van kedved jelentkezz(zsu_horvath88@freemail.hu-n)addig se izgulj!!!jó babavárást:)

2009. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
jelentkezni fogok
2009. márc. 26. 16:09
 15/17 anonim ***** válasza:

16.00-ás vagyok! A mesni szerint bizony, nagyobbnak kellene lennie, na de mint az én esetemből is kiderül, megesik hogy csúszik pár hetet a dolog.

Júniusban hagytam abba a gyógyszert, július elején még rendesen megjött, aztán semmi. Csináltam tesztet és voltam dokinál is, de nem voltam babás. Majd október elején éreztem, hogy mintha valami megváltozott volna Nőtt a melle, feszült és állandóan éhes voltam. Teszteltem egy pozitívat és a doki meg is erősítette a bébit! :) Akkor voltunk 5 hetesek uh szerint. Mensi alapján viszont majdnem 10 hét a csúszás, akkor kellett volna legalább 14 hetesnek lennünk!!! A kisfiam viszont egészséges és szépen fejlődik!

Ezt csak azért írtam le, hogy nem feltétlen van baja a picinek! Viszont tényleg a doki tud neked biztosat mondani!

2009. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztató választ
2009. márc. 26. 16:18
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,minden rendben lesz!Nekem dec.10-én volt utoljára és kedden voltam 12 hetes,szóval 2-3 hét csúszás,később volt peteérés!Van ilyen!Sok boldogságot!!!

2009. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!