Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok tüsszenté...

Amióta terhes vagyok tüsszentéskor ha nem szorítom össze a lábamat 90% hogy bepisilek. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. febr. 25. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ez nem normális.. mindenképp említsd meg a dokinak, vagy ha olyan akkor a védőnőnek. Én még ilyet nem is hallottam, remélem tudnak segíteni és nem komoly!

szintén kismama :) 23 hetes

2008. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert en eddig arra gondoltam hogy lehetseges hogy azert mert amugy is eleg sürün jarok pisilni na meg a baba is nyomja esetleg a hugyholyagot meg a zaroizmok is kisse leterheltek igy ez elöfordulthat. De majd rakerdezek a dokinal is azert köszönöm a valaszodat.
2008. febr. 26. 00:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos ez akár meg is maradhat már próbáld az intim tornát elkezdeni és igen normális csak baromi kellemetlen.Én is így voltam vele.De sok torna és nincs gond:)

2008. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyen tünet nálam is előfordul, pedig hál istennek soha semmi bajom nem volt az inkontinenciával (remélem, nem is lesz). Nálam csak alkalmanként van így, de észrevettem, ahogy főleg akkor, ha már egyébként is pisilnem kéne lassacskán, és hát ez babavárásnál gyakoribbá válik, szóval én ahogy egy kicsit is érzem, hogy wc-re kell mennem, megyek és nem "tartogatom", mégha egy-két csepp is jön. Szóval szerintem egy viszonylag normális dolog terhesség alatt, bár biztosan egyéne válogatja. Ja és nálam erősebb köhögésnél is elfordult már.

20 hetes kismammma

2008. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajna terhesség előtt is már igen korán jelentkezett, mert még csak 28 vagyok és 25 hetes kismama. Nálam is előfordul tüsszentés, köhögés, sőt még erős nevetés esetén is.

Bizonyos szintig normális, de egy honlapon azt olvastam, nem kell természetesnek venni.

Jó, ha megemlíted a dokinak, és az intimtorna sokat segít és segít a szülésben és utána is.-)

Ne félj, baj nincs.-))

2008. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat.
2008. febr. 26. 08:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes vagyok, és nálam is előfordul egy-egy nagyobb tüsszentéskor. Nekem sem volt eddig ilyen. Mondtam a dokinak és a védőnőknek, és annyit mondtak, hogy a Baba feje nyomja a húgyhólyagot, és tüsszentéskor az izmok is erősen összehúzódnak. Ne aggódj, el fog múlni.
2008. febr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!