Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen nem furcsa, hogy...

Terhesen nem furcsa, hogy fehér ruhában mennék férjhez? Mert ugye eredetileg az a szüzesség szimbóluma.

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 14:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne furcsa,nekünk ott volt az esküvőnkön a 10 hetes kislányunk.És én is fehérben mentem férjhez.
2011. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem.én is terhesen az 5.hónapban mentem férjhez fehér ruhában.eszembe se jutott ilyesmi... :)
2011. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes terhes leszek esküvőmön és hófehét menyasszonyi ruhán lesz, fátyollal és minden kiegészítővel :)
2011. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak 10 hetes voltam semmi nem látszott, gyönyörű fehér menyasszonyi ruhám volt fátyollal. Mondjuk én nem akartam fehérben esküdni, anyukám ragaszkodott hozzá, mondván nem vagyok elvált és fiatal vagyok. Egyébként a fehér ruhámat nem tartottam megérdemeltnek, de már mind1 3 éve volt: a képek nagyon szépek és azon az ekrü szín is fehérnek látszana.
2011. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!