Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukrom alacsony...

Terheléses cukrom alacsony lett, furcsa, miért?

Figyelt kérdés

Éhgyomri cukrom 4,8

Terhelés után 2 órával 3,3 azaz határérték...


Ez mit jelent?

Volt valaki hasonló helyzetben?


2011. szept. 3. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok az inzulinod. Majd a dokit kiértékeli.
2011. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 hét múlva megyek vissza a dokimhoz, ezért gondoltam kiírni hátha tud valaki valami okosat mondani
2011. szept. 3. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A terhesseg alatt alapbol alacsonyabb kell, hogy legyen a vercukor, mivel a szervezet tobb inzulint termel, en ugy tudom. Ezert is veszik szigoruan, ha magas az ertek. Mondjuk, a te erteked eleg alacsony, majd a doki megmondja, pontosan kell-e vagy mi a teebdo.
2011. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is hasonló lett: éhgyomori: 5, lötyi után 2 órával: 2,5...

A dokim szerint ez nem baj, mert nem magas, hanem alacsony, túl jól dolgozza fel a szervezetem a cukrot. Mondjuk annyiból rossz, hogy éhgyomorra ha bármi cukrosat eszem, utána leesik a vércukrom és rosszul leszek. Ezért ilyet nem csinálok:)) A vérvételen is alig bírtam már elvánszorogni a büféig, majdnem elájultam. Mindig van nálam valami édes (szőlőcukor a legjobb), hogy ha leesik a vércukrom, legyen mit bekapni.

Az első babával is ilyen alacsony volt, semmi gond nem volt belőle. Szülés után elmúlt.

2011. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!