Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Na most vegkepp osszezavarodta...

Na most vegkepp osszezavarodtam es ideges vagyok. Tudnatok tanacsokat adni?

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkezo. Kulfoldon elek, az itteni kiiras szerint 41 hetes kismama vagyok. Az otthoni orvosok szerint eppen 43 hetes lennek ma...mivel az otthoniak 2 hettel elobbre "irtak ki", mikor a 4d-t csinaltak(MO-on). Most magas a vernyomasom magamhoz kepest, nagyon vizesedem es az elmult napokban ehhez fejfajas is parosult. DEE nem fektetnek be, mert nincs OKA!!!! Nagyon aggodom, vki irna vmi biztatot?? Esetleg hasonlo cipoben jart vki??
2011. okt. 20. 11:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43 hetes? 3 héttel hordod túl? az nem lehet
2011. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
az otthoni orvos azt mondta szept 30, okt 1 lenne a kiiras napja, az utolso menszesz szerint. A kulfoldiek szerint okt 13.....azt tudom, hogy nem lehetek 43 hetes...
2011. okt. 20. 11:38
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy a menstruáció szerinti nem stimmel, hiszen, peteérésed lehetett később is. De az UH-n már látniuk kell, hogy mekkora. Tehát ebben valószínüleg a kintieknek van igaza. De akkor is túlhordod már egy héttel.
2011. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szia! Kint nem lehet kapni olyan gyorstesztet, ami kimutatja a vizeletből, hogy van-e benne fehérje? Mert ha az is van a vizeletedben akkor van csak baj, egyébként "normális" De azt én sem értem, hogy miért engedik ennyire túlhordani. Nekem a 41. betöltött hétnél indították, és itthon max 10 napig lehet túlhordani.
2011. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Magzatvizet néztek?Ilyenkor már szoktak mert belekakilhat a baba.
2011. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
hol vagy?
2011. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
nem nezik a magzatvizet, itt nem szokas. Csak a szivhangot. A vizeletet nezik 2 naponta az rendben van. De 27 ig nem inditjak. Az pont meg 1 het. Nagyon izgulok, hogy vmi baja lesz, hiaba mondom a szulesznonek, azt mondja varnunk kell. Nem ertem a riziko miertjet. Angliaban vagyunk.
2011. okt. 20. 11:59
 8/23 anonim ***** válasza:

Menj el az orvoshoz, és kérdezd meg hoyg hallot-e már terhességi toxémiáról?

Ha azt mondja nem hallot akkor baj van,menj máshova.

Mert eléggé ezeknek a tüneteit prdukálod.


Ami veled történik az akkor is orvosi felelőtlenség, ha egyébként semmi baj nincsen.

2011. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
kedves utolso, en is ezt tennem ha lenne ra lehetosegem, ez itt nem igy mukodik. Nincs orvos, csak szuleszno a terhesgondozas alatt. A korhazban amikor szulsz akkor mar igen, addig viszont semmi. Hiaba megyek akarhova akkor sem leszek okosabb sajnos. Egyebkent mar mentem volna.
2011. okt. 20. 12:40
 10/23 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nincs orvos indokolt esetben, még Angliában sem. Én követelném ! azt, hogy konzultáljon az orvossal a szülésznő! Egyébként az UH-os kor nem számít, csak a menzesz alapján számított.

Mennyire magas a vérnyomásod? Ez is számít!

2011. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!